«Stars S» komandai 1. vieta Boccia spēlē!

- 12.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

7. un 8. septembrī Valmieras 5. vidusskolas stadionā notika tradicionālās XII sporta spēles «Mēs varam!». Pasākumu organizēja Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Ziemeļvidzemes internātpamatskolu, Valmieras Bērnu sporta skolu un Kocēnu novada pašvaldību. Sporta spēlēs piedalījās Latvijas speciālo internātskolu audzēkņi, dalībnieki no aprūpes centriem, individuālie dalībnieki, kā arī viesi no Igaunijas un Norvēģijas. Valmieras Invalīdu sporta klubu «Stars S» un Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāvēja 8 dalībnieki.

Pasākuma mērķis ir rast iespēju cilvēkiem ar invaliditāti satikties ar veciem draugiem, atrast jaunus, esot ārpus ierastās vides, pārbaudīt savas prasmes un gūt pozitīvas emocijas.

Pēc svinīgās atklāšanas ceremonijas un ļoti atraktīvas iesildīšanās (paldies trenerei Sintijai) visi emocionāli saviļņoti par to, kā tad būs šogad, devās sportot.

Pasākuma programma tika veidota tā, lai katrs dalībnieks varētu izvēlēties disciplīnu pēc savām spējām un vēlmēm. Paralēli visām aktivitātēm notika tradicionālais Boccia turnīrs.

Lai sacensību programma notiktu raiti un godīgi, darbā iesaistījās Valmieras Bērnu sporta skolas tiesnešu brigāde, kā arī brīvprātīgie tiesneši no Norvēģijas un Valmieras Valsts ģimnāzijas Norvēģu valodas kluba audzēkņi un absolventi. Ir tādi, kas šajā pasākumā iesaistās jau divpadsmito gadu.

Pirmās dienas sacensības ik gadu noslēdzas ar sportistu balli pie klātiem galdiem, ar priekšnesumiem, spēlēja grupa Kompromiss. Šogad mūs priecēja arī Aļoša ar uguns šovu. Pasākuma organizatori un viesi īpaši uzsvēra dalībnieku atraisītību, jo lieli un mazi, visi bez aizspriedumiem ieplūda deju placī, lai kopā baudītu mūziku un kustību.

Nākamajā rītā turpinājās sacensību programma – skrējām, lēcām, metām, kā arī sekojām līdzi Boccia turnīra pusfināla un fināla spēlēm.

Pirmo reizi pa šiem gadiem abas «Stars S» komandas tika līdz pusfinālam un finālam.

«Stars S» II komanda piekāpās komandai no Aleksandrovas pamatskolas un palika 4. vietā (Silga Trumpe, Indulis Jākabsons, Dzintars Kreicbergs).

Aizraujošā cīņā finālā 1. vietu izcīnīja «Stars S» I komanda (Melānija Beļājeva, Elvis Vītols, Dainis Grīnbergs), spēlējot pret Raiskuma I komandu. Pagājušogad viņiem piekāpāmies un palikām otrie. Suminām!

Pasākuma noslēgumā katrs dalībnieks saņēma medaļu, veicināšanas balvu, uzklausīja atzinības vārdus un saņēma vētrainus aplausus.

Paldies Jānim Aišpuram par sirsnīgajām dziesmām un mīļajiem vārdiem, ko viņš sniedza noslēgumā, pirms visi piekusuši, bet gandarīti un priecīgi devās mājās.

Mēs, VBSS treneres Sandra Vilne un Sarmīte Ulanovska, ļoti lepojamies ar mūsu sportistiem! Piedaloties tik dažādos sporta veidos, mūsu audzēkņi parādīja, ka prot sastrādāties komandā, atbalstīt un uzmundrināt, priecāties par citu veiksmēm, baudīt procesu, neskatoties uz rezultātu!

VISK «Stars S» pateicas Valmieras pilsētas pašvaldībai, Ziemeļvidzemes internātpamatskolai, Valmieras Bērnu sporta skolai, Kocēnu novada pašvaldībai un sadarbības partneriem no Norvēģijas par iespēju piedalīties un gūt prieka un svētku sajūtu. Par to, ka tradīcijas turpinās, pateicamies Aldai Treijai, jo pasākuma dalībnieki šos svētkus gaida ar nepacietību katru gadu! Pateicamies visiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā, vadīšanā un tiesāšanā.

APBALVOŠANAS CEREMONIJĀ BOCCIA SACENSĪBĀS 1. vieta VISK «Stars S» komandai, 2. vieta Raiskuma I komandai, 3. vieta Aleksandrovas pamatskolas komandai.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru