Tuvāk iepazīst nākotnes sapni

- 10.Aprīlis, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā notika pasākums «Veru durvis uz augstskolu». 22 izglītības iestādes no visas Latvijas iepazīstināja jauniešus ar tālākizglītības iespējām. 

Pēc sešu gadu pārtraukuma Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā tika atjaunota senā tradīcija – tikties ar Latvijas augstskolu un koledžu pasniedzējiem un studentiem pasākumā «Veru durvis uz augstskolu». Skolēni varēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, vērot un paši piedalīties dažādos eksperimentos, apmeklēt nodarbības par medijpratību, medicīnu un farmakoloģiju, finansēm, skaistumkopšanu, policijas un ugunsdzēsēju darba ikdienu. 

«Mācos tepat ģimnāzijā 11. klasē, un ir jāsāk domāt, ko vēlos mācīties pēc ģimnāzijas beigšanas. Šodien iepazinos ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas piedāvājumu un Rīgas Stradiņa universitātes programmām,» pastāstīja «Liesmas» uzrunātā Evelīna, bet klasesbiedrene Liene piebilda, ka viņu interesē biznesa studijas RISEBA. Abas meitenes gan skatās arī medicīnas studiju virzienā, domājot par kosmetologa profesiju.

LIELA INTERESE par studiju iespējām. Atjaunotais pasākums «Ver durvis uz augstskolu», kas aizvadītajā nedēļā notika Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā, bija kupli apmeklēts. Piedalījās augstskolas, koledžas, un daudz bija topošo studētgribētāju. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru