Vadībā izvirzās Valmiera FC

29.Aprīlis, 2022

Optibet futbola virslīgas 9. kārtas mačā sezonas pirmo apli noslēdzām, ar vairāk nekā sekmīgu rezultātu (3:0) Valmieras Olimpiskā centra stadionā pārspējot FK Liepāja futbolistus.

Mačs iesākās visai nervozi, abām komandām meklējot iespējas, vērojot situāciju laukumā, tomēr vairāk uzbruka mājinieki – vairākas spilgtas iespējas, kuras ātri vien noslāpēja viesu vārtsargs Krišjānis Zviedris. Valmieras uzbrukumu vadīja Kamilo Mena, kurš gluži kā raķete lidoja uzbrukumā. Pa iespējai arī Raimondam Krollim un Maksimam Toņiševam. Jāatzīmē, ka pie vārda spēlē tika arī Rihards Matrevics.

Saspringtais pirmais puslaiks jau laikus vēstīja par to, ka šajā spēlē kompromisu nebūs, jo emocijas lidoja no laukuma viena gala līdz otram. Diemžēl pirmā puslaika noslēgums nāca ar sliktām ziņām – spēli turpināt nevarēja Ivans Želizko, tāpēc uz otrā puslaika sākumu laukumā devās Džibrils Gejs.

Valmieriešu uzbrukumi bija draudīgi, un viesi ar grūtībām spēja noturēt neizšķirtu. Vadzis lūza spēles 68. minūtē, kad Kamilo Mena, saņemot piespēli no Daisukes Jokotas, izkārtoja sev perfektu sitienu no soda laukuma vidus, panākot pirmo vadību spēlē – 1:0.

Valmiera FC informācija

KAMILO MENA (centrā) liepājniekiem sagādāja pamatīgas galvassāpes, pats gūstot vārtus un rezultatīvi piespēlējot.