Valmierā top vēl viens daudzdzīvokļu nams!

29.Maijs, 2019
Valmierietis
Laikrakstā

Ar prieku varu ziņot, ka pēc gandrīz 20 gadu dīkstāves atkal atsākušies darbi lielajā jaunbūvē Georga Apiņa ielā.

Savulaik Valmierā pazīstamas būvfirmas šefs garākā sarunā pie kafijas tases man sīki izklāstīja par ieceri Apiņielas kvartālā būvēt viesnīcu, pat uzdāvināja skiču komplektu. Darbi sākās labā tempā, šķiet, vēl iepriekšējā gadu tūkstoša pašās beigās celtnieki tika līdz jumtam un... Visticamāk, kaut kas pasūtītājam – privātpersonai Tatjanai Zaicevai — nojuka ar plānoto finansējumu, tāpēc darbi tika pamesti, atstājot jau apjumtajai ēkai tukšas logu ailas. Drīz vien no Valmieras aprites pazuda arī pati būvfirma, un jaunbūvē iestājās gadiem ilgs klusums. Tad, sākoties lielajam pirmskrīzes būvniecības trakumam, atkal parādījās interesenti iesāktos darbus turpināt, šķiet, toreiz tika veiktas arī kādas objekta noturības ekspertīzes. Tomēr viss tā arī palika, darbi neatsākās.

Šobrīd ēkā atkal skan celtnieku balsis, krietns pulciņš vīru strādā gan pie starpsienu demontāžas, kas faktiski jau pabeigta, gan pie esošo nama konstrukciju pastiprināšanas vietās, kur tas nepieciešams. Šeit, Georga Apiņa ielā, bez steigas top vēl viens daudzdzīvokļu nams Valmierā.

TĀ VARĒTU BŪT. Iespējams, pēc visu darbu pabeigšanas šis daudzdzīvokļu nams varētu būt viena no pašām glītākajām Valmierā no jauna tapušajām ēkām atjaunotās Latvijas laikā. projekta vizualizācija no LV&KV arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru