Valmiera/ORDO apgāž svētku torti

- 16.Februāris, 2016

Tā nu piektdien sanāca. BK Valmiera/ORDO vadība un Valmieras pašvaldība bija parūpējušies par svinīgas gaisotnes radīšanu pilsētas basketbola veterāniem, kuri Valmieras basketbola 80. gadskārtai par godu saņēma patiešām gaumīgas un ļoti personīgas dāvaniņas līdz ar publisko sumināšanu pirms kārtējās Aldaris LBL čempionāta spēles, kurā mājinieki uzņēma iepriekšējā vakarā bez galvenā trenera (arīdzan piektdien sumināt paredzētā) Vara Krūmiņa  palikušo Latvijas-Igaunijas komandu Valka/Valga. Ciemiņi parūpējās par nepatīkamu pārsteigumu, mača pēdējā ceturtdaļā ar 4 bezatbildes trejačiem laužot spēles gaitu un dramatiskā galotnē noturot 1 punkta pārsvaru. Tēlaini izsakoties, svētku torte apgāzās...

Valmiera/ORDOValka/Valga 75:76 (27:18, 15:20, 19:20, 14:18)

Kaut arī mājinieki sāk labi, viesi, kurus piektdien vada Juris Umbraško, ar Vara Krūmiņa atstātajām iestrādēm uzbrukumā rāda, ka neko dāvināt negrasās. Tomēr 2 Laksas trejači, arī Gabrāna un Kaufmaņa punkti ļauj veikt izrāvienu ceturtdaļas beigās no 17:14 līdz 27:18.

13. minūtē Gabrāns panāk plus 12 (32:20), 18. minūtē Laksam atkal trejacis — 39:29. Puslaika beigās divreiz pēc kārtas otrajā stāvā bumbu grozā nevīžo iebakstīt Rozītis, savukārt tālu trejaci trāpa Sāge — pēc 20 minūtēm tikai 42:38.

PALDIES VALMIERAS BASKETBOLA VĀRDĀ! Piektdien apbalvotie Valmieras basketbola tradīciju veidotāji kopā ar komandu BK Valmiera/ORDO un pilsētas vadību. Edgara Vaivada foto