Valmiera/ORDO turpina uzvaru sēriju

- 5.Februāris, 2016

Trešdien kārtējā Aldaris LBL čempionāta spēle bija interesanta ne tikai punktu ziņā. Šķiet, pirmoreiz visā LBL laukumā vienā komandā bija un arī laukumā tika divi brāļu pāri — Jānis un Edgars Kaufmaņi, Armands un Aigars Šķēles. Tiesa, septiņpadsmitgadniekam Edgaram šoreiz tikai nepilna minūte spēles laika, taču viņam vēl viss priekšā. Interesanti arī, ka valmieriešu galvenais treneris Roberts Štelmahers šoreiz spēlēja pret savu dēlu Edgaru viesu komandā.

Valmiera/ORDOJūrmala/Fēnikss 79:65 (22:15, 18:13, 21:17, 18:20)

Tika prognozēta līdzvērtīgu pretinieku spēkošanās, jo iepriekš abām komandām bija panākumu sērijas: mājiniekiem četras, viesiem — pat piecas uzvaras pēc kārtas. Spēle noteikti sanāca interesanta skatītājiem, tomēr mājinieki nekādai intrigai vienkārši neļāva rasties, jo kontrolēja situāciju no pirmās līdz pēdējai sekundei, neļaujot ciemiņiem vadībā būt ne reizi! Daudzveidīgs uzbrukums plus laba aizsardzība šoreiz bija galvenā panākumu atslēga, kā arī saskaņota visas komandas spēle, un tur laikam savi nopelni arī mūsu komandas galvenajam trenerim Robertam Štelmaheram, kurš savā neilgajā Valmieras karjerā pagaidām ir pārliecinošs.

Pirmo ceturtdaļu ar lielāko mājinieku pārsvaru — plus 7 — pabeidz trešdienas labākais mūsējo vīrs laukumā Rozītis — 22:15. Rezultāts nemainās, jo abus soda metienus garām raida Jūrmalā acīmredzami atplaukušais eksvalmierietis Elksnis.

MĀCIES, ENDRJŪ! Cēsu latvietis Dāvis Rozītis (ar bumbu), kurš jau otro sezonu aizvada Valmierā, rāda pirmo sezonu senču dzimtajā Latvijā basketbolu spēlējošam Amerikas latvietim Endrjū Dāvidam Šmitam, kā bumbu grozā dabūt arī pēc negaidīta caurgājiena ar driblu, kas 216 centimetrus garam puisim nemaz nav tik ierasta lieta! Edgara Vaivada foto