Valmieras airēšanas slalomisti triumfē Latvijas kausa finālā

- 18.Oktobris, 2019
Sports
Laikrakstā

Aizvadītajā svētdienā Valmierā, Kazu krācēs, norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā fināls. Plaši pārstāvētajās noslēdzošajās Baltijas airēšanas slaloma sacensībās klubam «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» uzvaras OPEN kategorijā, vairākās jauniešu grupās un veterānu sāncensībā.

Mērojoties spēkiem ar vadošajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas airēšanas slalomistiem un spēcīgiem un titulētiem viesiem no Krievijas un Baltkrievijas, K1 laivu klasē vīriešiem goda pjedestāla augstākais pakāpiens Latvijas un Baltijas čempionam Tomam Karlivānam, triumfs starp junioriem Latvijas izlases augstākās vietas Pasaules čempionātā īpašniekam Latvijas MK1 U16 čempionam Ralfam Jurjānim un nepārspēts veterānu cīņā Latvijas čempions un Taivalkoski Ekstrēmā slaloma Somijā uzvarētājs Kaspars Pakers. Latvijas kausa fināla zelts pelnīti arī Latvijas MK1 U14 čempionam Mārtiņam Plaudim un Latvijas MC1 U14 vicečempionam Emīlam Varslavānam.

K1 laivu klases vīriešiem U16 vecuma grupas sudrabs un U18 vecuma grupas bronza Pēterim Dambekalnam. C1 laivu klasē vīriešiem 3.vieta U12 vecuma grupā Matīsam Silam, bet veterānos Guntaram Strazdītim. Turklāt viņi uzrādīja labākos rezultātus no Latvijas airēšanas slalomistiem, jo apsteidzējos bija vien ārvalstu sportisti.

Stipri atzinīgi novērtējami arī, ka dienu pirms tikšanas pie Latvijas kausa fināla goda pjedestāla rotām, VSA-Valmiera airēšanas slalomisti ievāca medaļu ražu Rīgas čempionātā. Rīgas kanālā pie Bastejkalna pārstāvēto kategoriju Latvijas galvaspilsētas zelts tika Tomam Karlivānam, Emīlam Varslavānam un Kasparam Pakeram, sudrabs Ralfam Jurjānim un bronza Matīsam Silam un Guntaram Strazdītim.

GUNTARS STRAZDĪTIS, godalgoti airējošais Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba priekšnieks. Jāņa Dziļuma foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru