"Valmieras Namsaimnieks": ir jaunumi

- 21.Janvāris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Iespējams, daudzi nemaz nebūs ievērojuši, taču SIA Valmieras Namsaimnieks kopš pērnā gada septembra ir jauns valdes priekšsēdētājs ILMĀRS SKĀDULIS. Viņam sācies pirmais pilnais gads uzņēmumā, tāpēc īstais brīdis garākai sarunai par to, kas aktuāls viņa vadītajā saimniecībā. 

Lūdzu, pastāstiet par savu līdzšinējo dzīves un darba pieredzi.  Esmu valmierietis, mācījies Viesturskolā. Manos 47 dzīves gados līdzšinējā darba pieredze pēc studijām Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā vairāk vai mazāk bijusi koncerna Latvenergo ietvaros. Sāku darba gaitas Valmierā, biju ZET būvinženieris, tad vadīju uzņēmuma būvdienestu. Pēc tam uz reģionālo tīklu bāzes izveidojās akciju sabiedrība Sadales tīkls, izveidojām Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas dienestu. Pirms Valmieras Namsaimnieka pēdējos sešus gadus strādāju Latvenergo, apsaimniekojot un uzturot konsolidētos nekustamos īpašumus. Mans ikdienas darbs bija Rīgā, pēdējos sešus gadus braukāju no Valmieras strādāt uz galvaspilsētu. Kopumā man Latv-energo sistēmā nostrādāti 23 gadi. Galvenais iemesls, kāpēc atgriezos Valmierā, bija vēlme redzēt, kā aug mana meita, jo, braukājot diendienā darbā uz Rīgu, darbdienās vakaros varēju nolikt viņu gulēt un no rīta atstāt vēl aizmigušu gultā... Izlēmu kaut ko mainīt savā dzīvē, no maija sāku strādāt Valmieras Namsaimnieka valdē un kopš septembra esmu uzņēmuma valdes priekšsēdētājs.  Valmieras Namsaimnieks ir sarežģīts uzņēmums ar vairākām būtiskām funkcijām. Kāda kopējā situācija jūsu vadītajā saimniecībā ir šobrīd?  Apsaimniekojam 110 daudzdzīvokļu mājas, kuru dzīvokļu īpašnieki mums to uzticējuši, ieskaitot pilsētas domes īpašumā esošās daudzdzīvokļu mājas. Tāpat mūsu pārziņā visa pilsētas zaļā zona, ielu uzturēšana. Nosacīti trešais bloks ir Valmieras kapsētu apsaimniekošana un vēl mūsu mīlestības darbs – dzīvnieku patversme. Plus vēl dažādi sīkāki pakalpojumi, ko piedāvājam.  Cik liels ir Valmieras Namsaimnieka kolektīvs un cik liels viņu padarītais bijis 2019. gadā?  Mūsu kolektīvā pašlaik ir ap 130 darbinieku. Apmēram 45 no viņiem ir sētnieki un apkopējas, vēl ap 50 ir tā sauktie maizes pelnītāji – strādā ar tehniku, dažādās remontbrigādēs, pārējie apmēram 30 ir biroja darbinieki, kas apkalpo un nodrošina visas pārējās funkcijas. Pērn apgrozījums Valmieras Namsaimniekam bija ap 3 miljoniem eiro.

ĒRTI UN SAUSUMĀ. Kādreizējā izdangātā pagalma vietā Stacijas ielas 31. namam sētas pusē tagad bruģēts stāvlaukums. G. Vīksnas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru