Valmieras novadam – divi pretendenti

- 15.Jūnijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau rīt ikgadējās skates Gada labākā būve Latvijā 2021 žūrija trešajā kārtā jeb finālā, kas notiks Rīgas Celtniecības koledžā klātienē un interneta tiešsaistē, kur to varēs vērot ikviens interesents, prezentēs vairāk nekā 30 objektus.

To darīs arhitekti, projektētāji, būvētāji un pasūtītāji, stāstot par objekta tapšanu un lietojumu. Saskaņā ar skates nolikuma 7. punkta kritērijiem būves radītājiem jāpamato, kādēļ konkrētais objekts pretendē uz balvu Gada labākā būve Latvijā 2021, kā arī jāatbild uz žūrijas un citu klausītāju jautājumiem. 

Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar 21 profesionālo biedrību un nozares institūciju rīkotā skate Gada labākā būve Latvijā šogad notiek 24. reizi. Žūrija astoņās nominācijās vērtēja vairāk nekā 60 pērn ekspluatācijā nodotās būves, infrastruktūras un ainavu objektus.

Valmieras novada iedzīvotājiem ir vērts turēt īkšķus par diviem pretendentiem uz balvu divās dažādās nominācijās. 

IR PELNĪJIS! Sporta un aktīvās atpūtas parks Mežs pirmdienas viducī ir patukšs, toties brīvdienās – un tādas visas vasaras garumā pamazām sākas visiem skolas bērniem – te īsti nav un nebūs pat kur neveiksmīgākam skrituļdēļa, skrejriteņa vai BMX velosipēda dancinātājam nokrist... Ar savu pārdomāto iekārtojumu un ieceres izpildījuma kvalitāti Valmieras Mežs noteikti pelnījis uzvaru nominācijā Ainava! 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru