Valmieras ugunsdzēsēji glābēji uzvar sacensībās

- 24.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Par Vidzemes čempioniem ugunsdzēsības sportā kļuvuši  Valmieras daļas ugunsdzēsēji glābēji – Oskars Reiziņš, Rihards Reiziņš, Miks Rakeckis, Edvīns Melnis un Edvarts Melnis.

Valkā notika ikgadējās VUGD Vidzemes reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā, kurās septiņas komandas (ugunsdzēsēji glābēji no Valmieras, Cēsu, Limbažu, Valkas, Alūksnes, Gulbenes un Madonas daļām) sacentās trīs ugunsdzēsības sporta disciplīnās.

Vīri pārvarēja 100 m šķēršļu joslu, piedalījās  4x100m ugunsdzēsības stafetē un mērojās spēkiem disciplīnā –  izvēršanās no motorsūkņa. VRB čempionātā viesu statusā startēja arī astotā komanda – Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) komanda.

Kopvērtējumā 100 m šķēršļu joslas pārvarēšanā ātrākie bija Valmieras ugunsdzēsēji glābēji: 1. Rihards Reiziņš, 2. Oskars Reiziņš, 3. Edvarts Melnis, likumsakarīgi izcīnot Valmieras komandai uzvaru šajā disciplīnā. Otrajā vietā komandu vērtējumā Valkas ugunsdzēsēji glābēji, bet trešajā Madonas daļas komanda.

Kopvērtējumā 4x100 m ugunsdzēsības stafetē pirmajā vietā Valmieras ugunsdzēsēji glābēji, otrajā Gulbenes daļas puiši, bet trešie Valkas ugunsdzēsēji glābēji.

Noslēdzošajā sacensību disciplīnā – izvēršanās no motorsūkņa – ātrākie un precīzākie bija Valmieras ugunsdzēsēji glābēji, otrie Valkas ugunsdzēsēji glābēji, bet trešie – Cēsu daļas ugunsdzēsēji glābēji. Tādējādi arī Valkas novada ceļojošu kausu, kuru saņem komanda, kura uzvar disciplīnā izvēršanās no motorsūkņa, šogad saņēma Valmieras komanda.

Kopvērtējumā par Vidzemes čempioniem ugunsdzēsības sportā kļuva Valmieras daļas ugunsdzēsēji glābēji – Oskars Reiziņš, Rihards Reiziņš, Miks Rakeckis, Edvīns Melnis un Edvarts Melnis. Sudrabs Valkas ugunsdzēsējiem glābējiem, bet bronza – Gulbenes daļas ugunsdzēsējiem glābējiem.

Jau 31. jūlijā un 1. augustā Vidzemes čempioni cīnīsies par uzvaru Latvijas čempionātā ugunsdzēsības sportā, kas notiks Valkā.

VEIKLĀKIE UN STIPRĀKIE ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē. Uz augstākā pjedestāla pakāpiena valmierieši. Lienes Bezdelīgas Ērgles foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru