Valmierieši uzvar un izvirzās 1. vietā

- 21.Februāris, 2017

Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas turnīrā nozīmīgu uzvaru izbraukumā izcīnījuši VALMIERA GLASS VIA futbolisti, kuri sestdien Rīgā ar 5:3 (4:0) apspēlēja PB Line/Dinair. Līdz ar līdzšinējā turnīra līdera Ošukalna zaudējumu savā laukumā pret Preiļiem (2:5) valmierieši trīs spēļu kārtas pirms turnīra beigām nu izvirzījušies tabulas 1. vietā, Jēkabpils futbolistus apsteidzot par diviem punktiem.

Valmierieši spēli Rīgā pret neērtajiem pretiniekiem iesāka visai piesardzīgi — līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem bija jāgaida 15 minūtes. Bet, kad tie tika gūti, tad maisam gals bija vaļā un četru minūšu laikā rīdzinieku vārtos sabira veselas četras bumbas. Pirmais bumbu PB Line/Dinair vārtos raidīja Valts Jaunzems (15’), pēc sekundes arī Klāvs Grosbergs (15’), pēc minūtes Ulvis Bērziņš (16’), bet punktu šai apšaudei pielika Alvis Dubovs (19’).

Arī otrajā puslaikā izvērtās līdzīgs scenārijs — vārtu sausuma periods beidzās ap 33. minūti, kad savus otros vārtus spēlē guva Bērziņš, panākot solīdo 5:0. Tuvojoties spēles izskaņai, valmierieši atslābinājās un ļāva pretiniekiem īsā laika posmā trīs vārtus atspēlēt — Toms Strazdiņš (37’), Alberts Bārbalis (38’), Aigars Lazdiņš (40’), bet ar to arī viss laimīgi beidzās — 5:3, uzvara zelta vērtē.

No atlikušajām trīs spēlēm mūsu futbolistiem divas no tām paredzētas izbraukumā, pēdējā — pret FC Nikers 12. martā jau savu skatītāju priekšā. Pirmais no trīs eksāmeniem Ulda Pūcīša vadītajai komandai šajā sestdienā, 25. februārī, pret TFK Salaspils/TENTE.

DIVUS SVARĪGUS VĀRTUS spēlē pret PB Line/Dinair guva Ulvis Bērziņš.