Valmieriešu ENBL bilance joprojām perfekta

- 11.Oktobris, 2024

Otrdien saspringtā mačā, kurā uzvarētāju nācās noskaidrot pagarinājuma 5 minūtēs, Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti tomēr prata apspēlēt tituliem iepriekšējos gados bagāto Holandes studentu vienību un perfekti turpina ENBL turnīru A grupā, ar trim panākumiem trijos mačos esot A grupas līderos.

Valmiera Glass/ViADonar Groningen 81:78 (13:21, 18:16, 20:11, 17:20, 13:10)

Mājinieki maču iesāk bikli. Uzbrukumā bumba nestaigā, aizsardzībā, kaut arī centība neizpaliek, neizdodas tikt galā ar viesu līderiem Karniku, Venū un Harveju, kas pirmo ceturtdaļu pabeidz ar 5 punktiem pēc kārtas – 13:21. Turpinājumā mūsējie joprojām neizmanto brīvās iespējas uzbrukt no perimetra, kamēr viesi salādē 3 trejačus (Gabrovšeks, Brankovičs un Harvejs) pēc kārtas, 16. minūtē panākot lielāko pārsvaru mačā – plus 19 un 34:15. Tad beidzot kaujas robā ieliek arī valmierieši, veicot 16:3 izrāvienu, kurā divi trejači Vatsonam, 4 punkti Spīram, pa 2 – Bērziņam, Atem un Novickim.

NEAPTURAMS! Otrdienas ENBL mačā valmieriešu 4. numurs Džordans Vatsons bija krietni labāks par viesu kanādiešu punktu mašīnu Kīvanu Austinu Venū (Nr. 2): 33 minūtēs mūsu komandas amerikānim 36 punkti! Foto no vgvia.lv