Valsts patur sev sakaru politiku

- 11.Augusts, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Valdība ir pārcilājusi savu iekavēto darbu šūplādi un apņēmusies rudenī — vismaz ar gadu ilgu nobīdi! — tikt skaidrībā, kā īsti vajadzētu rīkoties valstij kā divu Latvijas ekonomikā ļoti ietekmīgu sakaru uzņēmumu, Latvijas mobilā telefona un Lattelecom, vairākuma akcionāram.

Latvju politikas veidotāji, nomocījuši sevi ar nodokļu «reformu», kopumā ir aizdevušies atvaļinājumā. Tāpēc sabiedrības uzmanība TV ziņās un laikrakstos tiek piesaistīta galvenokārt sadomātām problēmām: viesnīcas Rīdzene sarunu skandālam vai partijas Vienotības vadītāja meklējumiem — varbūt kāds lielmanības pārņemts neprātis tomēr uzņemsies kļūt par jaunu virsleitnantu Sauso, lai drīz visi varētu viņu vainot «plaukstošā uzņēmuma» bankrotā?

Tikmēr Ministru kabinets beidzot ir pieķēries klāt tiešām Latvijas politikā, ekonomikā un tehnoloģiskajā attīstībā fundamentālam jautājumam. Patlaban skaidrs gan ir tikai viens — kā solīja premjers Māris Kučinskis un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, valsts ir apņēmusies paturēt savu kontrolpaketi gan LMT, gan Lattelecom.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru