Vēl divi zaudējumi tiešajiem konkurentiem

- 28.Decembris, 2021

Par pēdējiem diviem Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas mačiem Pafbet Latvijas – Igaunijas līgā pozitīvu iespaidu praktiski nav.

Izbraukumā pret LU izliets tika otrais puslaiks, toties savā laukumā pret bijušo komandas kapteini Elksni&Co no Tartu viss beidzās faktiski jau pirmās ceturtdaļas beigās, turpinājumā vien atspēlējot visu mačā paredzēto laiku...

LU – Valmiera Glass/ViA 68:60 (16:13, 9:17, 24:18, 19:12)

Rīgas studenti, faktiski pusamatieri, ciemiņus vienkārši noskrēja, sīksti cīnoties par katru bumbu jebkurā vietā un situācijā, ar krietni lielāku pārliecību realizējot savas izdevības punktu gūšanā. Pirmajā puslaikā mūsējie turēja līdzi, taču, spēlējot ar ierobežotu rotāciju (bez Dubulta un Liepiņa) un regulāri pārturot bumbu uzbrukumā, punkti nāca smagi. Pēc pārtraukuma viesu spēle pamazām sāka irt, un diezgan bezpalīdzīgā galotnē, pēdējās 125 pamatlaika sekundēs, pie cerīga 60:58 (Apsītis) turpinājumā vairs negūstot ne punktu, bet savā grozā ielaižot 10, tika piedzīvots desmitais zaudējums.

VIENS NO STABILĀKAJIEM. Valmieriešu 4. numurs Kārlis Apsītis (no kreisās ar bumbu) ir viens no tiem retajiem Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas komandas profesionāļiem, kuru sniegumā – vismaz pēdējās spēlēs noteikti – nav vērojami amerikāņu kalniņi, t.i., labs sniegums vienā spēlē mijas ar pagalam nīkulīgu nākamajā. Jāņa Lārmaņa foto