Vēlēšanas nāk. Saglabāsim nopietnību!

- 27.Jūlijs, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Tas, ka politiskajā arēnā mums saradīsies arvien vairāk klaunu, nebūt nenozīmē, ka jaunās Saeimas raudzības būtu cirks vai kāds cits balagāns. Taču dažās partijās ir jaušama spēcīga vēlme publikas acīs vēlēšanas pārvērst par ņirdzīgu «ākstu parādi»: balsotāj, smejies, vēderu turēdams — vai nicinājumā novērsies (no urnas)!

Skaidrs, ka Artusam Kaimiņam ir iegaršojusies valsts maize un nav ne mazākās vēlmes pamest Jēkabielas augsto namu. Gandrīz četros gados, kas aizvadīti Saeimā, šim cilvēkam ir radusies izpratne par to, cik gan daudz iespējams panākt, izfunktierēt un saraust pat ar to necilo valsts varas «akciju», kas viņam pienākas kā neatkarīgam deputātam. (Nerunāsim nemaz par dienišķo algu — pērngad tajā saņemti 32329,53 eiro.)

Lai saglabātos varā, Kaimiņam un viņa politveidojumam ir jāatrod pietiekami daudz vēlētāju, kuri tic, ka Saeima, tās komisijas, frakcijas un, protams, valdība ir tieši tādas, kādas deputāts tās atrada savā «greizajā spogulī»: pilnīgi nekompetenta un pilnīgi parazītiska. Tādus cilvēkus, kas jūtas pateicību parādā drosmīgajam opozicionāram, kurš viņiem «atvēris acis». Kaimiņam un KPV.LV vajag mobilizēt cilvēkus, kuri neuztver nopietni Saeimu un politiku vispār.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru