Vidzemes biznesa dienas fokusā – jaunais NAP

- 20.Februāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Otrdien Valmierā viesnīcas Wolmar konferenču zālē notika LTRK Vidzemes reģiona nodaļas organizētā Vidzemes biznesa diena.

Par šo jauno aktivitāti Liesmai pastāstīja nodaļas vadītājs Juris Sleņģis: «Mums šogad uzdevums – pacelt savu aktivitāšu līmeni un vairāk pievērsties kvalitātei. Kādreiz rīkojām katru mēnesi seminārus un atsevišķi tikšanos ar biznesu, tagad mums tas viss apvienots un saucas Vidzemes biznesa diena. Braucam arī pa reģionu, bet puse šo pasākumu notiek Valmierā. Biznesa diena notiek reizi mēnesī, un tajā kā sastāvdaļas ir pamatjautājums un arī seminārs. Būtībā tās ir augstāka līmeņa tikšanās, uz kurām mēģinām dabūt kādus ekspertus no Rīgas par aktuālām tēmām. Šīs dienas dalībnieki ir ne tikai biznesa cilvēki, bet arī pašvaldību darbinieki un citi interesenti.»

KUPLI APMEKLĒTS PASĀKUMS. LTRK Vidzemes reģiona nodaļas organizētā Vidzemes biznesa diena bija pulcējusi kuplu interesentu pulku. Liesma saskaitīja gandrīz 50 interesentus, zālē bija uzņēmēji un pašvaldību vadoši darbinieki no Valmieras un apkārtējiem novadiem, atbraukuši bija arī viņu kolēģi no Cēsu puses. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru