Arī klaunāde dod vērtīgu mācību

- 16.Jūnijs, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Saeimas cirks ap dzīvniekiem cirkā, paldies Dievam, tomēr ir beidzies: bija derdzīgi noskatīties un noklausīties, kā kopumā gudri un valstiski atbildīgi cilvēki ņemas ap pilnīgi bezjēdzīgu jautājumu. It kā tas būtu palicis par pēdējo šķērsli ceļā uz mūsu sabiedrības vispārēju harmoniju un pārticību.

Valstī, kurā ir tikai viena cirka ēka — un tā pati pussabrukuma stāvoklī, klaunāde uz kādu brīdi bija pārņēmusi parlamentu. Protams, uzstāties ar aizgrābjošām runām par nabaga zvēriņu ciešanām — vai pamēdīties par sava politiskā oponenta pēkšņo dzīvniekmīlu — likumdevējiem ir krietni komfortablāk nekā apspriest to, kā no cilvēkiem vēl izdabūt naudu valsts veselības sistēmas uzturēšanai.

Turklāt šķiet, ka dažam/dažai tagadējās kvēlās rūpes par dzīvniekiem kaut nedaudz kompensēja neseno cīņu «par konservatīvajām vērtībām, pret liberālismu un homoseksuālisma propagandu». Jo, iespējams, nervozā priekšniecība ir uzstājīgi palūgusi šādu pašapliecināšanos paturēt dziļi sevī — citādi vēl partijas līderis paliks neuzaicināts uz kādu Briseles konferenci vai ASV vēstniecības pieņemšanu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru