Atklāta reģistrācija leģendārajam "Smiltenes kausam" riteņbraukšanā

- 4.Septembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Mājaslapā lrf.lv atklāta dalībnieku pieteikšanās leģendārajām riteņbraukšanas sacensībām Smiltenes kauss, kas šogad notiks divu dienu garumā – 12. un 13. septembrī. Vērienīgajā pasākumā sev piemērotāko distanci atradīs ikviens velo cienītājs.

Smiltenes kauss ir vienas no senākajām velo sacensībām Baltijas valstīs. Pērn, pateicoties Smiltenes novada pašvaldības un vietējo uzņēmēju atbalstam, sacensības tika atjaunotas pēc 15 gadu pārtraukuma. Sacensību distances veidotas pa Smiltenes pilsētas ielām un Vecā parka celiņiem, bet neiztrūkstoša odziņa ir leģendām apvītais Smiltenes bruģa kalns, kas savieno pilsētu ar tehnikumu. Šis kāpums ir garākais bruģa kalns Latvijā un viens no garākajiem Baltijā. 

Šogad Smiltenes kauss norisināsies divu dienu garumā, 12. un 13. septembrī. Sestdien, 12. septembrī, jau no pl. 11 uz Smiltenes – Strenču šosejas (starts aiz Brutuļiem) norisināsies Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā elites un  U23 vīru, junioru puišu, junioru meiteņu un jauniešu puišu grupām. 

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru