Eksperta padomi, kā izdevīgi parūpēties par skaistu smaidu

- 1.Marts, 2024
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vesels un skaists smaids ir viena no cilvēka vizītkartēm, kas, pateicoties plašam zobu un mutes kopšanas līdzekļu klāstam, mūsdienās nodrošina ikvienam iespēju parūpēties par savu smaidu ik dienu, par to nepārmaksājot.

Kādus zobu kopšanas līdzekļus izvēlēties, kāda ir to loma un kādēļ zobu veselībai svarīgi izmantot irigatoru, – «Maxima» sadarbībā ar sertificētu zobu higiēnisti Gunitu Circeni apkopojusi svarīgākos padomus ikdienas zobu un mutes veselībai.

Zobu kopšana ikdienā sen vairs neaprobežojas tikai ar zobu birsti un zobu pastu. Skaistam smaidam būtiski ievērot zobu pareizu kopšanu un secību, kam talkā nāk mutes irigators, starpzobu birstītes, zobu diegs un citi kopšanas līdzekļi. Prieks, ka ne tikai specializēti veikali piedāvā kvalitatīvus mutes kopšanas līdzekļus, bet arī piemājas «Maxima» sortimentā tagad ir pieejams plašs produktu klāsts ikdienas zobu kopšanai un skaistam smaidam.

Kārtīgi iztīrīt zobus – ko tas nozīmē?

Labi iztīrīt zobus nozīmē pilnībā noņemt no zobiem un tiem pieguļošajiem audiem (smaganām, mēles) mīksto aplikumu. Baktērijas, kas atrodas mums uz zobiem, ja netiek laikā notīrītas, rada skābi, kas veido zobos caurumus, kā arī negatīvi ietekmē smaganu veselību.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru