Krīgers Veronā 13., Pētersone 18. vietā

- 11.Maijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Sestdien un svētdien Itālijas pilsētā Veronā tika aizvadītas Pasaules kausa BMX superkrosā pirmā un otrā posma sacensības, kurās Latviju pārstāvēja Helvijs Babris, Kristens Krīgers un Mikus Strazdiņš vīru elitē, Vineta Pētersone dāmu elitē, bet U23 vīru konkurencē Edvards Glāzers un Edvards Emīls Liberts – šī grupa izveidota, lai palīdzētu jaunajiem braucējiem veiksmīgi pakāpeniskāk pāriet no junioru uz pieaugušo sportu.

Sacensību trase Latvijas braucējiem bija ļoti labi zināma, jo  nedēļu iepriekš šeit notika Eiropas kausa posmi, bet 2016. gadā šeit risinājies arī Eiropas čempionāts.

Jaunā Pasaules kausa sezona BMX superkrosā tika gaidīta ar lielu nepacietību. Pirmie četri no kopumā astoņiem Pasaules kausa posmiem ir iekļauti Tokijas Olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensību skaitā. Šajos posmos, kas norisinās Veronas un Bogotas pilsētu trasēs, arī noskaidrosies tas, vai Latvijas vadošajiem vīru un dāmu sportistiem izdosies kvalificēties Tokijas Olimpiskajām spēlēm.

Sestdien vīru elitē pirmās kārtas braucienu ar pirmo piegājienu pārvarēja visi mūsu sportisti. Krīgeram un Strazdiņam savos braucienos trešās vietas, Babrim ceturtā. 1/16 finālā neveiksmes savos braucienos nācās piedzīvot gan Babrim, gan arī Strazdiņam. Abi braucienus pēc kritieniem bija spiesti beigt noslēdzošajās vietās. Tālāk tika Krīgers, kurš savā braucienā finišēja trešais.

KRISTENS KRĪGERS. LRF foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru