Laba spēle, slikts rezultāts

5.Jūlijs, 2024

Pirmo zaudējumu TonyBet futbola Virslīgā kopš aprīļa beigām 26. jūnijā piedzīvoja Gata Kalniņa vadītie futbolisti, atzīstot FC RFS pārākumu LNK Sporta Parkā ar 4:1.

Pirmie vārti šajā spēlē tika gūti jau otrajā minūtē, kad Jāņa Ikaunieka raidīto bumbu gandrīz atvairīja Dāvis Ošs, izsitot to no vārtu līnijas, tomēr tiesnešu verdikts, iesaistoties arī VAR sistēmai, bija nemainīgs – bumba jau bija šķērsojusi līniju – 0:1.

Pēc šokējošā sākuma turpinājums sanāca vēl skaudrāks – spēles 22. minūtē laukumu traumas dēļ pameta Valmieras aizsardzības tornis – Niks Sliede, kas citu centra aizsargu iztrūkuma dēļ lika komandai pārkārtoties, tā Nika vietā blakus Maksimam Toņiševam nonākot Andrijam Korobenko, bet Andrija balsta pussarga pozīcijā iekārtojās uzmainītais Kristers Penkevics.