Latvija – «mazliet lielāka Liepāja»?

- 19.Maijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Nelabvēļi melš, ka miljonārs Uldis Pīlēns sacerējies kļūt par nākamo Rīgas pils iemītnieku. To zina vien pats arhitekts-būv­uzņēmējs – bet vai viņš to skaidri teiks? Taču tas daudz ko izskaidrotu.

Pagājušajā otrdienā zem Arhitektu (savienības) nama balles zāles greznajiem griestiem masu medijiem tika pieteikts Pīlēna un Liepājas partijas līdera Ulda Seska izlolots politprojekts – «apvienotais saraksts». Tajā Reģionu apvienības, tāpat Zaļās, Liepājas un vēl varbūt citu klātpienākušu partiju pārstāvji veidos kopējas vēlēšanas listes ar Liepājas miljonāra pulcinātiem «bezpartijiskiem profesionāļiem» no biznesa aprindām. Kolēģis Guntis Vīksna jau šo ieceri ir aprakstījis – taču tik cerīgās toņkārtās, ka palūdzu redaktorei ārpuskārtas tiesības piemest savas piecas kapeikas žults. 

Pīlēns un Sesks svētā pārliecībā vēstīja sapulcētajiem žurnālistiem, ka cer ar lieliem panākumiem «otrreiz iekāpt upē». Šis viņu projekts ir 1997. gada Liepājas domes uzvaras receptes «kopīpeists» (truli mehānisks atdarinājums). Kā smejies: uz priekšu – uz pagātni!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru