Man svarīga sapratne komandā

- 31.Janvāris, 2024
Valmierietis
Laikrakstā

Tā apgalvo Valmieras un Vidzemes rūpniecības flagmaņa — akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra valdes loceklis Ģirts Vēveris. Iespējams, labāk pazīstams biznesa aprindās, mazāk zināms par viņa pārējo dzīves spektru. Pērn apritēja jau 30 gadi, kopš Ģirts dzīvi saistījis vispirms ar ķīmijas studijām, pēc tam ar ķīmisko rūpniecību tepat Valmierā. Tātad valmierietis – ražotājs ar vērā ņemamu pieredzi.

Sākam ar tradicionālo – īsos vārdos par sevi kā cilvēku parasto.  

Esmu Valmierā dzimis un audzis. Tepat deviņstāvenēs Gaujas krastā – proletariāta rajonā, Šķiedras mājās — mūsu bars, puiku mafija dzīvojās. Mācījos 5. vidusskolā, toreiz direktors bija Riekstiņa kungs, vēl daudzi vecās skolas pedagogi, toreiz tā bija top skola Valmierā. Beidzu padziļināto ķīmijas un bioloģijas klasi. Pēc skolas Rīgas tehniskā universitāte, pēc tam atpakaļ uz Valmieru – uz Šķiedru.  

Tev bērnībā kaimiņiene zīlniece esot teikusi, ka būsi direktors... Vai bieži to atceries ikdienā?

Absolūti nē (smejas)! Bet mammis man to stāstīja. Protams, es nosmīnēju, bet kaut kas no tā visa caur humoru ir gājis savu ceļu tā, kā ir. Pateicoties pareģotajam vai vairāk jau apstākļu dēļ, bet smaidu tas izraisa. 

IKDIENĀ. Ģirts Vēveris vienā no Valmieras stikla šķiedras cehiem. Valmieras stikla šķiedras publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru