Mudina rūpēties par sirds veselību

- 4.Janvāris, 2019
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcas poliklīnikā pacientu biedrība «ParSirdi.lv» un «Sirds ritma komanda» aicināja uz mirdzaritmijas riska bezmaksas pārbaudēm.

«Akcijas nosaukums ir «Atpazīsti mirdzaritmiju, izvairies no insulta». Labi, ka cilvēki ir atnākuši uz sarunām ar speciālistiem. Viņi izmēra asinsspiedienu, pārbauda pulsu un iemāca to pareizi darīt mājas apstākļos. Ja cilvēki nāk un vēlas vairāk zināt, tas nozīmē, ka viņiem veselība rūp. Mēs vēlamies pārbaudīt veselību, lai iegūtu drošības sajūtu,» sacīja pacientu biedrības «ParSirdi.lv» vadītāja Inese Mauriņa un stāstīja, ka šādas veselības pārbaudīšanas iespējas jau piedāvātas Jelgavā, Rīgā, Jūrmalā un šogad līdzīgas norises turpināšoties.

«Cilvēkiem dažādi jautājumi ir sakrājušies, bet pie kardiologiem jāgaida rindā. Bet šo akciju laikā vismaz desmitajai daļai no apmeklētājiem tiek ieteikts veikt tālākas un nopietnākas pārbaudes, lai izslēgtu mirdzaritmiju, kas ir insulta risks. Vispirms jādodas pie ģimenes ārsta, kurš lems par tālākiem izmeklējumiem un ārstēšanas nepieciešamību,» tā Inese Mauriņa.

Akcijas stundās Vidzemes slimnīcas poliklīnikā speciālistu padomu, stāvot garās rindās, bija gatavi uzklausīt desmitiem valmieriešu. Nadežda Vidriķe bija viena no viņiem.

BURZMA, gaidot speciālistu konsultācijas, slimnīcas poliklīnikas vestibilā bija liela. Valmierieši, pārsvarā seniori, vēlējās saņemt bezmaksas konsultāciju un drošības sajūtu, ka uz to brīdi ar sirds veselību viss kārtībā. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru