Pēc Ukrainas puses lūguma atsākas adījumu akcija

10.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijas Pasts sadarbībā ar biedrībām Mēs Iecavai un Tavi draugi sāk jau trešo adījumu akciju Ukrainas atbalstam, no 2023. gada 6. februāra līdz 17. martam bez maksas tālākai nosūtīšanai pieņemot ziedotos adījumus pasta nodaļās visā valstī.

Akcija atsākas pēc Ukrainas puses lūguma, jo karavīriem frontē nepieciešamas siltas zeķes, cimdi, šalles un cepures. Saziedotie adījumi sadarbībā ar biedrību Tavi draugi tiks nogādāti Ukrainā.

Akcija Adījumi Ukrainas atbalstam atsākas pēc Ukrainas puses lūguma – patlaban īpaši svarīgi ir palīdzēt noturēties un saglabāt pozīcijas karavīriem frontē, tāpēc šajā akcijas kārtā īpaši tiek aicināts adīt zeķes, cimdus, šalles, cepures tieši pieaugušajiem.

Biedrības Tavi draugi pārstāve Beāte Bēvalde informē:

«Aizvadītā gada rudenī un ziemā mūsu noliktava Ventspils ielā 50, Rīgā, kļuva par sava veida tranzīta punktu tūkstošiem adījumu no visas Latvijas ceļā uz Ukrainu, kur tos nogādājām ar biedrības kravām vai citu organizāciju palīdzību. Noslēdzot iepriekšējo akciju, bijām laimīgi, pateicīgi un priecīgi par nosūtīto apjomu.

Taču pašlaik mūsu prieks par padarīto mijas ar skumjām, jo saņemam arvien jaunus pieprasījumus pēc adījumiem, bet saprotam, ka mūsu noliktavā vairs nav nedz adījumu, ko nosūtīt karavīriem frontē, nedz adījumu, ko nogādāt uz pierobežu, ukraiņus sagaidot. Tāpēc saucam! Saucam skaļi ­– turpiniet adīt! Mēs turpināsim izpildīt pieprasījumus un nogādāt adījumus Ukrainā!»

«Ticam, ka visas čaklās adītājas janvārī ir adījušas un krājušas savus darbus, lai trešajā akcijas posmā tos nosūtītu kā palīdzību uz Ukrainu. Šāda iespēja ir tagad, jo  Latvijas Pasta nodaļas visā Latvijā ir atvērtas bezmaksas sūtījumiem. Patlaban kaujas Ukrainā ir ļoti intensīvas, un mūsu kopīgais uzdevums ir nodrošināt palīdzību iespējami daudzām kaujas vienībām visā frontes līnijas garumā. Vēl joprojām noderēs muguras sildītāji, īpašās pogājamās zeķes ievainotajiem, karavīru cimdi un, protams, zeķes. Neaizmirsīsim par Ukrainas armijas sievietēm un paramediķiem. Likās, ka esam saadījušas tik daudz, taču vajag vēl vairāk, un tieši šobrīd,» aicina biedrības Mēs Iecavai pārstāve Lauma Neimane.

Sīkākai informācijai:

Gundega Vārpa | Latvijas Pasts

Mob.: +371 26628729

Lauma Neimane | Mēs Iecavai

Mob.: +371 29444990

Laura Luika | Mēs Iecavai

Mob.: +371 29412094

Beāte Bēvalde | Tavi draugi

Mob.: +371 22 314 541

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru