Universum skolēni uzstājas arī vasarā

- 20.Jūlijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Ziedošu puķu un krāsainu gleznu rotātās mājas priekšā zem balkona spēlētājus gaida īpašas – ceļojošās klavieres, kas piederējušas pianistei Jautrītei Putniņai. Tā ir skatuve. Mazliet tālāk pie ķiršu koka čalo bērni un jaunieši, redzami arī mūziķi, bet pagalmā kuplā skaitā sasēdušies viesi. Tūlīt sāksies Burkānciema mūzikas svētki, taču klausītāji vēl nāk un nāk… 

Šajos pedagogu Aivara Cepīša un Ritmas Pētersones-Cepītes rīkotajos dārza svētkos bija brīnišķīga iespēja piedalīties arī Universum mūzikas un mākslas vidusskolas skolēniem – gan pašiem muzicējot, gan klausoties citus dalībniekus. Īpašs prieks, ka klausītāji ar ovācijām pateicās par aizrautīgo priekšnesumu, ko sniedza Universum orķestris Aivara Cepīša vadībā. Skolēniem tā bija nenovērtējama pieredze – uzstāties līdzās profesionāliem mūziķiem un dziedātājiem, redzēt un dzirdēt virtuozu sniegumu. 

Universum direktors Andis Apsītis pateicās festivāla organizētājiem un pauda: «Man ir neizsakāms gandarījums, ka mēs decembrī svinēsim 5. gadu kā mūzikas skola. Milzīgs paldies Aivaram un Ritmai Cepīšiem, kas palīdzēja mums ielikt muzikālo saprašanu, kā tas darāms, un ielikt pamatstūrakmeni mūzikas profesionālās ievirzes programmā mūsu skolai. Tā nu brīnišķīgā veidā lielākā daļa no bērniem, kas mācās vispārējā izglītībā, var bagātināties arī mūzikā un nu jau otro gadu arī mākslā.»

SĀKAS BURKĀNCIEMA SVĒTKU KONCERTS. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru