Uz Ziemassvētku tirdziņu Vācijā

- 8.Decembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Stāvlaukumā pie Valmieras novada pašvaldības kā tādi čakli rūķīši aizvadītās nedēļas brangākajā sniegputenī ar dāvanām un rokdarbiem piepildītām kartona kastēm rokās rosījās pašvaldības darbinieki, novada apvienību pārstāvji un arī visai kupls skaits rokdarbnieku no Mazsalacas, Rūjienas, Valmieras un vēl citām vietām.

Rosības iemesls – maksimāli akurāti un kompakti piepildīt uzņēmēja, populārā biškopja Armanda Gumbra vadīto busiņu, kuram šogad vienīgajam ir dota zaļā gaisma tālajam braucienam uz Ziemassvētku tirdziņu Rēdā-Vīdenbrikā Vācijā.

Labu ceļavēju novēlēja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Savukārt, tam pievienojoties, Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Guna Ķibere piebilda: «Valmieras novadam un Vācijas Vestfālenes zemes Gīterslo apriņķim ir gadiem ilga un sekmīga sadarbība, kurā viena no uzņēmējdarbības, mājražošanas un amatniecības veicināšanas formām ir vācu draugu piedāvātā iespēja mums savus ražojumus aizvest un Latviju ar tiem godam pārstāvēt Ziemassvētku tirdziņos Vācijā. Tā jau kļuvusi par jauku tradīciju. Diemžēl pēdējo divu gadu Covid-19 pulcēšanās ierobežojumi izdarīja savas korekcijas arī šajā sadarbības jomā.

IKVIENAM ROKA JĀPIELIEK, LAI BUSS UZ VĀCZEMI TIEK! Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru