Valmieras novads nosūta Ukrainai elektrības ģeneratorus

- 2.Decembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trešdien, 30. novembrī, uz Ukrainu devās Valmieras novada pašvaldības, uzņēmēju un iedzīvotāju sarūpētā humānās palīdzības krava – elektrības ģeneratori, ierakumu sveces, apģērbs un pārtika. 

Pēdējās nedēļās Krievijas armija intensīvi apšauda Ukrainas teritoriju ar raķetēm un veic uzbrukumus ar droniem, cenšoties iznīcināt infrastruktūru, lai iedzīvotājiem nāktos pavadīt ziemu bez siltuma un elektrības. Redzot Ukrainas tautas ciešanas, Valmieras novada iedzīvotāji vēlas sniegt visu iespējamo palīdzību. Pēc saņemtās informācijas no draugiem Ukrainā, visvairāk viņiem ir nepieciešami elektrības ģeneratori, lai varētu nodrošināt slimnīcu, patvertņu, siltumapgādes sistēmu un citas kritiskās infrastruktūras darbību.

Oleksandrs Miščenko, Ukrainas vēstnieks Latvijā, pauda lielu pateicību par dāvinājumu, kas ir ļoti būtisks Ukrainas tautai. Viņš īpaši uzsvēra, ka mazā Latvija ir viena no līderiem palīdzības sniegšanā, salīdzinot ar citām daudz lielākām un turīgākām valstīm. «Draugi tiek iepazīti nelaimē. Jūs daudz labāk izprotat mūsu situāciju, jo paši esat pārdzīvojuši okupāciju, iedzīvotāju deportācijas un citas ciešanas, ko jums ir sagādājusi Krievija. Ukraiņu tauta būs jums mūžīgi pateicīga. Mēs kopā uzvarēsim!»

AR PILNU KRAVU. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru