Vidzemes Augstskola – izstādē «Skola 2019»

- 20.Februāris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Vidzemes Augstskolas (ViA) komanda piedalīsies ikgadējā lielākajā izglītības izstādē Latvijā «Skola 2019», kas šogad notiks no 1. līdz 3. martam starptautiskajā izstāžu centrā «Ķīpsala». Tur skolēniem būs iespēja iepazīties ar ViA studiju piedāvājumu, tehnoloģiskajiem risinājumiem un iespējām, ko sniedz Valmiera.

Zinot, cik zinātkāri ir topošie studenti un viņu vecāki, meklējot labāko studiju piedāvājumu, ViA komanda izstādē «Skola 2019» radīs vidi, kur neformālā gaisotnē būs iespēja tikties ar augstskolas pasniedzējiem un administratīvo personālu, kas atbildēs uz jautājumiem: Cik maksā kopmītnes? Cik bieži norisinās lekcijas? Vai es varu Valmierā atrast darbu? u.c. Stāstījumu papildinās studenti no dažādām studiju programmām, kas labprāt dalīsies savā stāstā, kā izvēlēties īsto studiju programmu.

ViA stendā notiks ne vien skolēnu un viņu vecāku iepazīstināšana ar studiju piedāvājumu, bet arī tiks nodrošinātas atraktīvas un intelektuālas aktivitātes, kā, piemēram, lielu popularitāti ieguvušais virtuālās realitātes projekts #izlīdziVītolam. Aktivitātes autors, ViA absolvents Lauris Taube sniegs interesentiem iespēju izmēģināt spēkus kordiriģēšanā un uzzināt, kā tas ir – diriģēt Jāzepa Vītola skaņdarbu «Gaismas pils».

Skolēniem, kas zina, ko vēlas studēt, tā būs viena no iespējām pārliecināties par savu izvēli, savukārt tie, kas vēl domā vai meklē, kur studēt, varēs iepazīties ar tām iespējām, ko sniedz ViA.

Interesentiem būs iespēja uzzināt arī par citiem ViA pasākumiem – Studenta anatomiju, kas norisināsies no 13. līdz 20. martam, pikniku ar pasniedzējiem, kas notiks 1. jūnijā, kā arī dažādām ārpusstudiju aktivitātēm.

DIRIĢENTA VIETĀ varēs stāties jebkurš Skola 2019 apmeklētājs, viesojoties ViA stendā un izmēģinot virtuālās realitātes projektu #izlīdziVītolam, kur jāvada koris «Valmiera» Jāzepa Vītola skaņdarba «Gaismas pils» laikā. Elīnas Kristiņas foto

Komentāri
Pievienot komentāru