Vidzemes slimnīcā noteikta Gada struktūrvienība

21.Decembris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Gada nogalē Vidzemes slimnīcā tradicionāli tiek noteikta Gada struktūrvienība, izvērtējot nodaļas darbu, ņemot vērā darbinieku profesionālo veikumu un sasniegumus, kā arī iesaistīšanos uzņēmuma pasākumos un atbalstu attīstības iniciatīvām.

Stāsta Vidzemes slimnīcas pārstāve Benita Brila: 

«Par Gada struktūrvienību 2021 tika atzīta Terapijas nodaļa 2. Pamatojums – šī nodaļa drosmīgi pirmā uzņēma Covid-19 pacientus un turpina viņus ārstēt visu vīrusu izplatības laiku, veiksmīgi organizēja nodaļas darbu, mobilizēja un motivēja kolēģus darbam jaunajos epidemioloģiskajos apstākļos, atrada laiku un prasmīgi apmācīja un iedrošināja citu profilu kolēģus Covid-19 pacientu ārstēšanā un aprūpē, atsaucīgi iesaistījās sabiedrības informēšanā un izglītošanā par vēlamo uzvedību pandēmijas laikā.

Attēlā (no kreisās): valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, Terapijas nodaļas 2 virsmāsa Iveta Bērziņa, ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, Terapijas nodaļas 2 virsārste Anna Mironovska, personāla vadības lietu vadītāja Sanita Kandele un valdes loceklis Andis Krūmiņš. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru