Bija, ir un būs!

- 29.Jūlijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar šādu devīzi Naukšēnos svinēja gadskārtējos svētkus četru dienu garumā. Kad tur ieradāmies sestdien ap pusdienlaiku, uz beigām gāja Bērnu rīts ar dažādiem uzdevumiem un piena kokteiļu baudīšanu pie Cilvēkmuzeja.

Galvenie notikumi bija pārcēlušies pie kultūras nama, kur INDRA JIRGENA modri sekoja, lai tiktu ievērotas visas piesardzības normas:

«Pusdienlaiku sagaidām tādā kā jampadracī. Šeit ir iespējas kaut ko iegādāties, pašam padarboties, pagatavojot sev ādas piekariņu vai masku, jo ir tāds dīvains laiks – staigājam ar maskām, bet tās ir dažādas. Varbūt mums katram pašam ir sava maska, atkarībā no situācijas. Vēl te būs iespēja pabraukāt ar ērmīgiem riteņiem, bērni varēs palēkāt gan zirneklī, gan uz batuta, gan piepūšamā atrakcijā. Pusvienos saimnieces Ilze, Sintija, Maija, Sandra, Una un Kristīne cienās  atnācējus ar mājās pašu gatavotu gardu mielastu.

PRIEKŠPIEDZIŅA ar stūri aizmugurē. Velomeistars Gatis no Launkalnes pagasta Zadiņiem ierāda, kā darbināms viņa sacerētais braucamrīks.  Noras Kārkliņas foto

 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru