Dizaina arēnā veiksmīgs valmieriešu uznāciens

- 18.Oktobris, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika mēbeļu, interjera, apgaismojuma un dizaina izstāde «Furniture & Design Isle 2023».

Tās laikā notika arī Latvijas Dizaineru savienības rīkotais konkurss «Dizaina arēna 2023», kurā vērtēja skolu un augstskolu konkursam iesniegtos izglītojamo diplomdarbus.

Šogad starptautiskai žūrijai vērtēšanai kopumā tika iesniegti 129 (81 skolu un 48 augstskolu) dizaina darbu pieteikumi.

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (VDMV) dalībai konkursā pieteica 10 dizaina balvas pretendentus, no kuriem 2. kārtā tika izvirzīti piecu autoru darbi, bet svētdien tika saņemta ļoti priecīga ziņa, ka divi no šiem darbiem konkursā ir saņēmuši pirmās vietas. 

«Esam ārkārtīgi priecīgi, jo absolventu un pedagogu ieguldījums pie pagājušā gada kvalifikācijas darbu izstrādes vainagojies ar divām uzvarām. Un uzvaras ir jāsvin,» sociālajos tīklos lepojas Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas kolektīvs. Kategorijā LIETU DIZAINS/Apģērbu dizains 1. vietu ieguva VDMV absolventes Denīses Rūtas Sīmanes izstrādātā apģērbu kolekcija «Cipher» (darba vadītāja Agate Boša).

Danielas Supes izstrādātais kvalifikācijas darbs «Valmieras tirgus paviljona tirdzniecības zāles interjera dizaina izstrāde». Foto no skolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru