Laipni lūgti viesu namā "Strenči"!

- 28.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Braucot iekšā Strenčos, šai vietai garām pabraukt nav iespējams. Pārsimt metru aiz dzelzceļa pārbrauktuves pagrieziens pa kreisi un tad garām pirmajam namam, līdz palielai leņķī uzbūvētai ēkai ar viesu nama izkārtni Strenči.

Sīkāk par visu Liesmai stāsta viesu nama laipnā un runīgā saimniece JANA ĀBOLA, Ogrē dzimusi smilteniete, kurai šeit ģimenes bizness. 

Šī vieta Strenčos, savulaik ar nosaukumu Cīmuss, ir ar pietiekami garu vēsturi... Cik ilgi šo viesu namu saucat par savējo? 

21. martā būs četri gadi. Agrāk šis komplekss, kas sastāv no divām ēkām, bijis kopā. Iepriekšējam saimniekam, kad viņš sadomāja kompleksu pārdot, nav izdevies to pārdot visu kopā, tāpēc sadalījis pa daļām. Ceļmalā esošo māju viņš notirgojis ķīniešiem. Mūsu pirmajā un otrajā darbības gadā šeit viņi kādreiz parādījās, taču, kopš sācies kovids, neesam vairs viņus redzējuši. 

Bez pieredzes šādā biznesā laikam grūti mesties iekšā. Pastāstiet par savu variantu!

Manam vīram no tēva bija mantojumā mežs, kuru viņš ilgus gadus kopa un taupīja, taču beigās izlēma pārdot. Iegūto naudu vajadzēja likt lietā, ne jau bankā turēsi! Pārskatot sludinājumus, uzdūrāmies šim viesu namam. Tad nu vīrs man teica, ja es būtu ar mieru šeit darboties, mēs varētu viesu namu iegādāties. Līdz tam strādāju Smiltenē auto rezerves daļu veikalā, ar viesiem pieredze bija tik, cik mājās viesus uzņemt. Kaut arī mans darba kolektīvs bija foršs, es sajutos tā, ka tomēr varētu pamēģināt ar kaut ko savu. Un tā mūsu ģimenes uzņēmums SIA Ābolīši ir šeit, viesu namā Strenči!

KONTRASTI. Uz rūpīgi iztīrītā balti sniegotā celiņa pie viesu nama namdurvīm piestājusi Jana Ābola kopā ar savu mīluli Loru. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru