No svētkiem līdz svētkiem

- 2.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Gads ir paskrējis, un Naukšēnu novads atkal gatavojas svētkiem,» stāstījumu par gaidāmo notikumu uzsāk Naukšēnu kultūras nama vadītāja INDRA JIRGENA. «Šogad svētki no 18. līdz 21. jūlijam, svinam četras dienas, kuru moto Ar gardu muti Naukšēnos, jo latviešiem tomēr ēšana ir ļoti svarīga lieta dzīvē, tā ka svētkos centīsimies paēst.

Ceturtdienas pievakare sāksies ar Naukšēnu novada pašvaldības pateicību Naukšēnu uzņēmējiem par to, ka viņi darbojas, dažkārt arī atbalsta Naukšēnu novadu, rada darbavietas. Pēc tam naukšēniešus priecēs kaimiņi – Rencēnu amatierteātris Jautrā kompānija ar Paula Putniņa lugu Muldēšanas svētki. Izrāde notiks sarkanajā šķūnī, kura īpašo auru esam jau novada svētkos iemīļojuši.

Piektdiena neierasti kā citus gadus tiks veltīta Ķoņu pagastam un Ķoņu kalnam – pl. 14 Ķoņu skolā notiks meistarklase Ar gardu muti, kuru vadīs pavārs Elvijs Kupčs, gatavojot Cēzara salātus ar vistu un bekonu, jo galvenais šajos svētkos taču ir ēšana, bet pl. 16 sāksies aktivitātes Ķoņu kalnā. Ņemot vērā, ka tā ir darba diena, nedaudz vēlāk būs izklaides bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem – ūdensbumbas, piepūšamās atrakcijas, vizināšanās ar zirgiem utt., savukārt pl. 18 viesosies Rūjienas amatierteātris ar Aivara Bankas lugu Meitiņa, bet pl. 19.30 Ķoņu kalnā Dailes teātra aktieru ansambļa Ilgas koncerts. Vakars noslēgsies ar balli, kuru spēlēs grupa Vēja runa. Kā katru gadu piektdien notiks arī autoorientēšanās, kas sāksies pl. 17.30 pie Ķoņu pagastmājas, iespējams, nedaudz citādāka nekā iepriekšējos gados, jo mainījies rīkotājs, taču tiks ietverti arī kaimiņu novadi un Rūjiena, tā ka iepazīsim dzimto pusi.

ŠVUNKAS dejo Saulgriežu svētkos Ķoņu kalnā. Noras Kārkliņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru