Pret "Super Novu" rekorduzvara

30.Augusts, 2022

Optibet virslīgas 26. kārtas spēlē Jāņa Daliņa stadionā Valmiera FC ar 7:0 sagrāva SK Super Nova Salaspils vienību.

Mačs iesākās ar Valmieras komandas mēģinājumu nostiprināt bumbas kontroli savā labā, kas, laikam ejot, arī izdevās. Tālāk jau risinājās cīņa, lai spēlē tiktu gūti pirmie vārti: pretinieku aizsardzība pirmo reizi tika uzlauzta 26. minūtē, kad pēc Kamilo Menas piespēles vārtus guva Raimonds Krollis.

Maisam gals bija vaļā, un vārtu birums varēja sākties – 39. minūtē pēc vēl vienas Menas piespēles pie sava vārtu guvuma tika Daisuke Jokota. Trīs minūtes vēlāk pēc Džibrila Geja centrējuma atkal uz vārtu priekšu izlauzās mūsu komandas kapteinis un jau trīskāršoja rezultātu, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Pēc pirmā puslaika pārliecinošs 3:0 ļāva turpināt ar pārliecību un jaunām iespējām. Jurģis Kalns veica divas maiņas, ņemot nost Masaki Muratu un Džibrilu Geju. Laukumā viņu vietā devās Žoržinju un Kristers Penkevics.

Valmiera FC informācija

RAIMONDS KROLLIS (Nr. 7) saņem komandas biedru apsveikumus pēc kārtējā vārtu guvuma.