eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas

Novērtē 30 draudzības gadus

RE

Redakcija

Autors • 29.05.2024.

Novērtē 30 draudzības gadus
Burtu izmērs
Novērtē 30 draudzības gadus

Uz pasākumu tika aicināti un ieradās šīs sadraudzības aizsācēji un turpinātāji – Valmieras Viestura vidusskolas bijušais direktors Ivars Briedis, pašreizējais direktors Uldis Jansons, ilggadējie skolotāji Dzintra Grava, Ģirts Grava, Ilga Verovkina, Gunārs Verovkins, Maira Tiltiņa, Everita Groševa, Ina Grāvīte. 


Pasākumu ar svinīgo uzrunu atklāja mūsu skolas direktors Uldis Jansons. Viņš izteica atzinību un pateicību visiem sadarbībā iesaistītajiem esošajiem un bijušajiem vācu un latviešu skolotājiem. 

Informāciju sagatavoja Ina Grāvīte un Everita Groševa

SADARBĪBA, kuras vērtību un nozīmi spēcinājis laiks. Tā tika izveidota īstajā brīdī un arvien attīstās. Vācijas puses kolēģi un viesturieši sadraudzības 30. gadskārtas kopbildē. Kalvja Zaļaiskalna foto

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.