Ar knapu sastāvu uzvaras nenāk

1.Novembris, 2016

Sestdien Valmiera/ORDO piedzīvoja jau ceturto neveiksmi Olybet LBL čempionātā. Valmierieši, kuru sastāvā iztrūka traumu iepriekšējā spēlē guvušā snaipera Laksas un kuriem laukumā neizgāja arī stabils rotācijas spēlētājs Mālmanis, saspringtā galotnē piekāpās mājiniekiem Liepājā.

CĪNĪTĀJS! Šosezon atkal zirgā ir mūsu komandas spēka uzbrucējs Ervīns Jonāts — Valmieras/ORDO 6. numurs ir gan čakls punktu guvējs, gan aktīvs cīnītājs par bumbām zem groziem. Edgara Vaivada foto

Liepāja/Triobet – Valmiera/ORDO 69:67 (15:20, 20:11, 24:21, 10:15)Viesu sastāvā atkal bija pērn čempiontitulu Valmierā ieguvušais Akselis Vairogs, pieteikumā arī Artūrs Bērziņš un Mālmanis, taču laukumā devās vien Vairogs. Ļoti būtisks bija starta piecnieka vīra un punktu mašīnas Laksas iztrūkums.Ar visu to ciemiņi iesāka vareni, jau 6. minūtē ar Kaufmaņa, Jonāta un Blaua pūlēm panākot 10 punktu pārsvaru — 14:4. Pēc tam divreiz (18:7 un 20:9) bija pat 11 punktu pārsvars, tomēr mājinieki atguvās un pirmo ceturtdaļu ļāva viesiem pabeigt vien ar 5 punktiem priekšā — 20:15.Turpinājumā valmieriešiem, kuriem līdzvērtīgu maiņu iespējas bija minimālas, vairs tik labi spēle nevedās. 12. minūtē Kuks pirmoreiz izvirzīja vadībā liepājniekus (22:20), arī mača pirmo pusi mājinieki pabeidza savā labā — 35:31.24. minūtē Liepājas cēsnieks Rozītis panāca jau plus 10 mājiniekiem — 44:34. Jonātam un Kaufmanim trešās ceturtdaļas izskaņā izdevās pievilkt rezultātā līdz 52:56, tomēr punktu 30 minūtēm pielika Kuks ar trejaci — 59:52 liepājnieku labā.Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām viss sākās no sākuma — pēc Pita metiena 62:62. Kad jāspēlē 88 sekundes, Gabrānam trejacis — jau 65:64. Mājiniekiem minūte, pēc tās Rozītis netrāpa, toties Pits ir precīzs: 67:64. Jāspēlē 59 sekundes...