Vīru lietas

Foto gaismēnu meistars

- 9.Jūnijs, 2023
Vīru lietas
Laikrakstā

Vasara ir atvaļinājumu un kāzu laiks. Kā vienu, tā otru notikumu cilvēki parasti cenšas iemūžināt, lai saglabātu atmiņai. Viena daļa to dara ar mobilo telefonu, otra – joprojām ar foto kameru. 

Jauno laiku saulvedis. III

- 21.Aprīlis, 2023
Vīru lietas
Laikrakstā

Ar viņu, saules enerģijas izmantošanas praktiķi, šķīrāmies pērnā gada 14. oktobra Vīru lietās, kad IVARS REŅĢE pabeidza stāstījumu par to, kā savu māju aprīkojis ar saules paneļiem un nolēmis dzīvot, izmantojot ikdienā faktiski tikai šo enerģijas avotu.

Uzmeistaros pat atombumbu!

- 11.Novembris, 2022
Vīru lietas
Laikrakstā

Ne jau īstu, bet vizuāli ticamu gan. Tā var teikt par sirmo meistaru, šīs reizes Vīru lietu ciemiņu, samērā retas profesijas pārstāvi. Esiet pazīstami – Valmieras Drāmas teātra butafors, vīrs ar 15 gadu pieredzi savā arodā, PĒTERIS PLŪMĪTIS.

Elektriski mobilas vasaras piedāvājums

- 10.Jūnijs, 2022
Vīru lietas
Laikrakstā

Sanāk mums gandrīz kā Motociklu vasara, tikai ārā jau ieskrējies īsti elektrisks 21. gadsimts, tāpēc Vīru lietās šoreiz dažādu elektronisku un elektrisku jaunumu eksperts ARMANDS MIĶELSONS, kurš mūs visās niansēs iepazīstinās ar savu jaunāko transporta līdzekli, ko pilnā vārdā sauc Segway Ninebot Kickscooter F40E Black. Būs interesanti!

Varis var!

- 8.Aprīlis, 2022
Vīru lietas
Laikrakstā

Kā jau daudzreiz esmu pieminējis, ka ļoti pateicīga vieta Vīru lietu sižetu atrašanai ir Valmiermuižas tirdziņi. Pie tam interesanti, ka tā nebūt nav pirmā reize, kad mani sarunu biedri – jaunekļi un vīri ar zelta rokām un fantastisku izdomu – še bijuši ar savu roku darbiem palepoties un, protams, arī ko nopelnīt. Izņēmums nav arī šī reize, jo VARIS SVIKŠA Valmiermuižas parkā ar saviem koka darinājumiem jau otro reizi.