Informācija par uzņēmumu un laikrakstu

Portāls

Portāls www.eliesma.lv ir interneta resurss vidzemniekiem un visiem tiem, kas interesējas par novada aktualitātēm. Portāla īpašnieks ir SIA «Imanta info».www.eliesma.lv piedāvā ieskatu Vidzemes novada aktualitātēs - daudzpusīgu ziņu, fotogaleriju un viedokļu klāstu.

Ikviens var lietot portālu kā avīzi, jo šeit daļēji publicējam arī laikraksta «Liesma» rakstus. Taču portālā atrodama daudz plašāks informācijas klāsts, pateicoties citiem resursiem, dažādām iestādēm un sabiedrības interešu grupām. Turklāt ikviens ziņu lasītājs var kļūt arī par to veidotāju, iesūtot informāciju, komentējot rakstus un veidojot fotogalerijas.

Portāls piedāvā reklāmdevējiem plašas reklamēšanās iespējas izvietojot banerus un publicējot reklāmrakstus. Ikvienam portāla lietotājam tiek piedāvāta iespēja ievietot paziņojumu sludinājumu sadaļā.

Būsim pateicīgi saņemt jūsu atsauksmes par portālu un ierosinājumus tā satura un funkcionalitātes uzlabošanā.

 

Laikraksts

Laikrakstu «Liesma» izdod SIA «IMANTA info», ko 1991. gada 3. decembrī izveidoja 14 laikraksta darbinieki.

SIA komercreģistrā ir ierakstīta 2004. gada 30. martā un SIA vienotais reģistrācijas numurs ir: 44103000838. Mūsu juridiskā adrese ir Valmierā, A.Upīša ielā 7. 64225016, 26439036, e-pasts: imanta [at] ml [dot] lv SIA «IMANTA info» nodarbojas ar izdevējdarbību un reklāmas pakalpojumiem, ir izdevusi vairākas grāmatas, līdz 2004. gadam bija līdzīpašniece Valmieras TV un līdz 2005. gada 1. jūnijam bija vietējā radio «Imanta» veidotāja. SIA «Imanta info» ir Latvijas Preses izdevēju asociācijas biedrs.

Par jaunāko Valmierā, Rūjienas, Mazsalacas, Naukšēnu, Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novados, Latvijā un pasaulē - četras reizes nedēļā raksta LIESMA - laikraksts Ziemeļvidzemē. Tas pilnkrāsu variantā A3 formātā uz 8 - 12 lappusēm iznāk otrdien, trešdien, ceturtdien un piektdien.

Rakstām par visu, sākot ar jaunāko informāciju, ekonomiku,lauksaimniecību, beidzot ar sportu, viedokļiem un komentāriem. «Liesmā» sava vieta ir jauniešu un Vidzemes augstskolas studentu lapām, sava informācijas telpa dota arī nevalstiskajām organizācijām, zaļi domājošajiem un mūsu pašiem mazākajiem lasītājiem. Piektdienās rakstām par populāriem cilvēkiem, vaļaspriekiem,izklaidēm, vērtīgiem padomiem, publicējam dažādus konkursus.

Reizi mēnesī «Liesmai» pielikumā ir «Valmierietis». Katru ceturtdienu publicējam TV programmu.

Allaž uzsveram, ka mums ir vislabākie lasītāji Vidzemē! Ne velti «Liesma»  ar saviem pielikumiem jau vairākus gadus ir laikraksts ar otru lielāko tirāžu valsts reģionos.

 

Lappuse «Nevalstiskajās organizācijās»

Naivi ideālisti, nemiera cēlāji, aizdomīgi darboņi vai vērā ņemamas balsis no tautas. Kas īsti ir nevalstiskās organizācijas, ko tās grib, var un dara — lasiet publikācijās lapā «Nevalstiskajās organizācijās». Pievēršot uzmanību konkrētām organizācijām un to paveiktajam, redzam, ka NVO ar panākumiem darbojas visdažādākajās jomās. Informējam par NVO finanšu piesaistes iespējām, konkursiem, praktisku palīdzību ikdienas darbā, konkrētu problēmu risināšanā un jaunu organizāciju izveidē. Vēlaties pastāstīt par savu organizāciju? Zvaniet lapas veidotājai Solveigai Boicovai 8345411 vai rakstiet solveigakb@inbox.lv.

***

Pielikums «VALMIERIETIS»

«VALMIERIETIS» tapa kā žurnālistu dāvana Valmierai pilsētas 720. jubilejas gadā: pašreizējā veidā tas iznāk kopš 2003. gada aprīļa. «Valmierietis» iznāk uz 8 lappusēm reizi mēnesī, trešdienās, bez reklāmas. Tas ir skatījums pilsētas vēsturē, tagadnē un nākotnē. Rubrikas: «Mūsējais» (interesants Valmieras cilvēks, ģimene vai ļaužu grupa), «Valmiera vēsturē», «Agrāk un tagad» (kāda pilsētas iela vai daļa cilvēku likteņos), «Jaunais» (iecerētais pilsētā), «Valmierā un pasaulē» (pilsētas skolu absolventu tālākgaitas), «Valmieras ŠANA» (nenopietnā lapa), pielikumā arī konkurss, valmieriešu portreti un vēstules.

Par pielikumu atbild Antra Lāce, e-pasts antra.lace@eliesma.lv, tālr. 64222140.

***

«Vidzemes Augstskolas Lapa»

ViA Lapu veido augstskolas studenti, un tās tematika ir tikpat dažāda, cik paši jaunieši. Lapā lasāmas intervijas ar studentiem, ViA administrāciju, pasniedzējiem, var uzzināt augstskolas jaunumus, lasīt par mācību iestādei aktuālu jautājumu risinājumu meklēšanu un atrast studentu viedokli par dažādām tēmām. Lapa avīzē lasāma katra mēneša otrajā otrdienā.

Lapas koordinatore ir Vera Grāvīte. Sazinies: vera.gravite@va.lv

***

«Zaļā lapa»

Pasaules lāpītāju stūrītis. Par lappusi atbild Aivars Ustups. Sazinies: imanta@valm.lv