Viesis

Daba un cilvēks ir pastāvīgā mijiedarbībā

- 8.Janvāris, 2021
Viesis
Laikrakstā

ARITA SMALKĀ-BORISEVIČA sevi par valmierieti sauc kopš vidusskolas: «Mans lēmums bija palikt Valmierā, vēlāk mācījos arī Vidzemes Augstskolā. Rīga mani nevilināja, jo Valmieru sajūtu kā savu pilsētu. Tā man ir vieta, kur būt, jo te ir pieejama daba un miers.» Šobrīd viņas darbs ir ciešā saskarē ar rūpēm par dabu, jo viņa ir Dabas un tehnoloģiju parka «URDA» vadītāja. 

Sapņu darbs

- 18.Decembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

Par IVITAS GOLDBERGAS-MILJONES tēlu dakteri klaunu Tūtu ir teikts tā: «Dr. Tūtas būtība ir pateikta tās vārdā: katru reizi ar viņu sastopoties, esi gatavs pārsteigumiem – vispirms tas būs elegants sveiciens, tad, iespējams, viņa aiz Tavas auss atradīs paslēptu sava deguna spodrināmo vai vienkārši pabūs Tev blakus (pačukstēšu – diez vai viņa to spēs paveikt klusi un mierīgi).

Drosme ir kļuvusi par vienu no pamatvērtībām

- 11.Decembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

IEVA ZEILE kļuvusi par sertificētu kouču. Viņa pirms vairāk nekā gada pieņēma drosmīgu lēmumu – nomainīja savu darbu bankā un sekoja aicinājumam iedrošināt cilvēkus noticēt savam spēju potenciālam. Pašlaik viņa darbojas arī Valmieras biznesa inkubatorā, kur strādā pie plašāka piedāvājuma sabiedrībai.

Mazais Šefiņš (1)

- 4.Decembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

Televīzijas raidījuma «Mazais Šefiņš» vadītājs ir rīdzinieks LŪKASS KĀRLIS EŅĢELIS. Liesma jau rudenī bija ciemos Lūkasa raidījuma studijā, lai aprunātos ar viņu un viņa mammu INGRĪDU BONDARI, kas ir arī raidījuma producente. Sazinājāmies arī pirms šīs intervijas publikācijas. 

Pārliecināts, ka soļošana paliks (1)

- 13.Novembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

Latvijas šobrīd labāko soļotāju ARNI RUMBENIEKU šopavasar nejauši satiku Namsaimnieka kantorī Semināra ielā, kur biju ienesis iesniegumu par apkures atslēgšanu, savukārt Arnis ar sieviņu arī kārtoja kaut kādus papīrus, bet viņu konsultante Jolanta Dukure, priekā starojot, ziņoja: viņš atgriežas! Tagad tas ir noticis, tad nu lai pats sportists stāsta par savām gaitām plašajā pasaulē.

Nepameta doma, ka jābrauc uz Indiju

- 6.Novembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

KRISTĪNE JOSHI ir valmieriete, kas pēc vairāku gadu prombūtnes atgriezusies dzimtajā pilsētā. Pirms aptuveni septiņiem gadiem viņa pameta darbu birojā un devās uz Indiju apgūt jogu. Šobrīd viņa ir «palikusi» Latvijā un pasniedz jogu.

Rudenīgs augusta blūzs

- 30.Oktobris, 2020
Viesis
Laikrakstā

Ir lietus blūzs, miglas blūzs, vakara blūzs, nakts blūzs... Kā informē visu zinošā Wikipedia, blūzs cēlies no angliskā blues vai pat blue devils, kas apzīmē melanholiju, skumjas. Blūzs sākotnēji bija liriska afroamerikāņu solodziesma, pēc tam jau kļuva par atsevišķu mūzikas novirzienu. Parādījies 19. gadsimta otrajā pusē ASV, blūzs ir viens no senākajiem populārās mūzikas stiliem. 20. gadsimta sākumā izveidojās tā saucamais klasiskais jeb pilsētas blūzs.

Nekas nenotiek tāpat vien

- 23.Oktobris, 2020
Viesis
Laikrakstā

AGNESE un KASPARS OZOLIŅI dzīvo un strādā Valmierā. Kopš 24. aprīļa saim­nieko savā uzņēmumā «Picu Fabrika OZO». Liesma ar viņiem aprunājās šajā picērijā. 

Sagādāt visiem hokeja svētkus

- 16.Oktobris, 2020
Viesis
Laikrakstā

Šomēnes aprit divdesmit pieci gadi, kopš dibināts Valmieras Hokeja klubs, kura dzimšana nenotika tukšā vietā, jo Valmieras hokeja tradīcijām bija vajadzīgs turpinājums jaunā kvalitātē. Par to stāsta kluba dibinātāji RINGOLDS ARNĪTIS un JĀNIS LAURIS.

Darbs informācijas tehnoloģiju nozarē

- 9.Oktobris, 2020
Viesis
Laikrakstā

LAURIS IGAUNIS ir SIA «Wunder Latvia» programmētājs. Tas ir starptautisks uzņēmums, un lielākā «Wunder» filiāle darbojas Somijā, vēl ir filiāles arī Igaunijā. Savukārt Latvijā ir nu jau trīs biroji – lielākais no tiem Valmierā, vēl ir Rīgā un arī Rēzeknē. 

Ceļā uz mērķi – ar neatlaidību un disciplīnu

- 2.Oktobris, 2020
Viesis
Laikrakstā

EMĪLS BALODIS ir no Olaines. Viņa lielākā aizraušanās ir hokejs. Tas viņu pavada it visur, arī tagad, kad Emīls jau trešo gadu apgūst mediju studijas un žurnālistiku Valmierā, Vidzemes Augstskolā. Paralēli studijām Emīls strādā slidotavā, joprojām spēlē hokeju, un bez tā visa viņš jau izmanto augstskolā gūtās zināšanas un profesionāli darbojas sociālajos medijos, ziņojot par hokeju.

Piepildīt mazos sapņus

- 25.Septembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

PAULA APSĪTE ir montāžas režisore producentu grupā «Brīvdienas». Viņa ir viens no tiem cilvēkiem, kas saliek  kopā Latvijā skatītākos šovus, piemēram, «Vakariņas četratā». Šogad pabeidza bakalaura studijas Vidzemes Augstskolā un ieguva žurnālista kvalifikāciju. Tomēr, kā viņa pati saka: «Esmu meitene, kas uzaugusi Endzelē, ciematā Rūjienas pusē.»

Perfekta vieta, kur trenēties hokejā

- 18.Septembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

Apmēram pirms gada mani uzrunāja Saeimas deputāts ROMĀNS NAUDIŅŠ ar vaicājumu, vai ir iespējams noorganizēt diskusiju, lai kliedētu mītu par hokeju kā dārgu sporta veidu, tādējādi iedrošinot vecākus sūtīt savus bērnus trenēties hokejā. Jau biju sameklējis Romānam sarunas partneri, bet kaut kādu apstākļu dēļ ideja nerealizējās.