Viesis

Viens laimīgs cilvēks!

- 19.Jūlijs, 2024
Viesis
Laikrakstā

Ir atkal vasaras vidus, un atkal viņš, ražena auguma sirms vīrs, ir ieradies Liesmas redakcijā ar ciemakukulim pāris sau­jām paša lasītu jāņogu un upeņu plastmasas spainītī.

Dzīves upe ir pārsteidzoša

- 21.Jūnijs, 2024
Viesis
Laikrakstā

Vasaras Saulgriežos un Jāņus gaidot, saruna ar latgalieti. Dzīves upes plūdumā viņa ļāvusies mīlestībai, tāpēc tagad ir vidzemniece. INGA GRĪNBAUMA mīl latvisko, mūsu tradīcijas, mīl grāmatas, to lasītājus un bērnus.

Te nu ir mana paradīze

- 7.Jūnijs, 2024
Viesis
Laikrakstā

No Valmieras braucot un visai drīz aiz Bukas nogriežoties pa kreisi, līkumots zemes ceļš vijas uz Burtnieka pusi cauri mežainiem kilometriem un plašiem labību laukiem.

Nemiera gars vārdā Selga

- 24.Maijs, 2024
Viesis
Laikrakstā

Darīt ļoti atbildīgu un tajā pašā laikā neatkārtojami skaistu darbu – būt klāt cilvēka dzimšanas brīdī – šī privilēģija un reizē grūtums ir bijis SELGAS VIRSKŪNAS dzīves aicinājums.

Dabas arhitektūra un bites (5)

- 3.Maijs, 2024
Viesis
Laikrakstā

Brīvība ir iespēja un vērtība. Brīvība ir tad, kad domas, sarunas un cilvēki ir brīvi un visi ceļi ir vaļā. Rīt atzīmējam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu.

Sabiedriski aktīvs "pilna mēroga" opis

- 26.Aprīlis, 2024
Viesis
Laikrakstā

Mans sarunas biedrs arī patlaban bieži redzams Valmierā, taču ikdienā rosās savā dzimtajā pusē – ne gluži pašā Smiltenē, bet pavisam netālu Plāņu pagastā Lejas Ruķos, kas pēc reģionālās reformas ir mūsu Valmieras novadā. Viņa ikdiena darbiem pārpilna, taču JĀNIS SILIŅŠ atradis brīvu pēcpusdienas stundu Liesmai.

Spēkavīra vizītkarte

- 19.Aprīlis, 2024
Viesis
Laikrakstā

«AIVARS ŠMAUKSTELIS ir latviešu spēkavīrs. Piedalījies 69 starptautiskajās spēkavīru sacensībās, uzvarot 25 no tām, kas viņu padara par piekto titulētāko spēkavīru vēsturē aiz Žydrūnas Savickas, Mariusz Pudzianowski, Hafþór Júlíus Björnsson un Braian Shaw,» teikts Vikipēdijas angļu versijā.

Izdzīvo jaunības sapni

- 27.Marts, 2024
Viesis
Laikrakstā

«Nav gleznas, kuru kāds liks pie sienas, nav muzikālā gabala, ko vēlreiz varēs kāds nospēlēt, nav grāmatas, ko varēs pārlasīt, bet ir vien tā brīža sajūta, ko varbūt izraisi publikā.

Man vajag tuvuma sajūtu (2)

- 15.Marts, 2024
Viesis
Laikrakstā

Viens otrs kora «Imanta» dziedātājs, uzzinājis, ka būt mūsu avīzes viesim esmu aicinājusi diriģenti Mariku Rolmani, apšaubīja, vai tas esot īstais formāts, jo drīzāk gan vajadzējis rakstīt par viņu grāmatu.

Pozitīvas gaisotnes veidotājs

- 8.Marts, 2024
Viesis
Laikrakstā

Februārī ikgadējā sporta godināšanas pasākumā Valmieras novada sporta laureāts viņš saņēma balvu Mūža ieguldījums sportā. Apzīmējums, manuprāt, maldinošs, jo Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas komandas menedžeris OJĀRS MELDERIS ir vīrs labākajos gados, kurš vēl ilgi dos savu pienesumu Valmieras basketbolam.

Ar deju sirdī kopš bērnības

- 1.Marts, 2024
Viesis
Laikrakstā

Valmieriete LĪGA SAU­KANTE ir profesionāla dejotāja, deju skolotāja, horeogrāfe un arī pasākumu organizatore. Viņai tuva ir tieši Dienvidindijas klasiskā deja Bharata Natyam. Indiešu dejas – tas ir eksotiski, un nav tik bieži par tām dzirdēts Latvijā, tāpēc aicināju Līgu uz sarunu. 

Vērotājs, kas visā meklē loģiku

- 23.Februāris, 2024
Viesis
Laikrakstā

Tveru laimīgu gadījumu un sarunāju stundu garu tikšanos ar valmierieti GUNDARU RUTKI, vēl nezinot, ka stunda aizlidos pārāk ātri un nepietiks laika uzzināt sīkāk par viņa piedzīvojumiem, ciemojoties pie brāļa Čikāgā, ne arī to, kā paspēja Amerikā latviešu-krievu hokeja līgas spēlē iesist vārtus Šuras vietā, ne par biedrošanos ar Latvijas hokeja izlases spēlētājiem.