Viedokļi

Netikums, nevis slimība

- 19.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Pēkšņais valstsvaras entuziasms «dekriminalizēt» (nesodīt par) narkotiku lietošanu ir viegli biedējošs un smagas aizdomas raisošs: Edgar Rinkēvič un Evika Siliņa, jums tiešām patlaban darba kārtībā nav nekā svarīgāka?

Ierēdnis un konjunktūra

- 17.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Šīs nedēļas sākumā tika paziņots, ka darbu Valsts kancelejā (VK) pametīs bijušais šīs iestādes vadītājs, saistībā ar pārkāpumiem ekspremjera Krišjāņa Kariņa t.s. speciālo avioreisu lietā amatā pazeminātais Jānis Citskovskis.

Lielais Vilis un Viktors Orbāns

- 16.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Kad nesenajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, iegūstot 6,16% no vēlētāju balsīm, par EP deputātu kļuva arī Vilis Krištopans, partijas «Latvija pirmajā vietā» (LPV) vadība steidza paziņot, ka tā nav tikai viena cilvēka, bet gan visas partijas uzvara. 

Divējādas pamēģināšanas

- 12.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Esam taču dzirdējuši un vaļā mutēm klausījušies brīnumus par apskaužamu pārticību sasniegušām zemēm, ka tur valsts dažnedažādi atbalsta cilvēkus, lai tikai, lūdzu, lūdzu, viņi dzīvotu valsts tālākajos reģionos un nodarbotos ar lauksaimniecību vai lopkopību. 

Nenogremdējamais «Jaunās vienotības» kuģis

- 9.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Iepriekšējā nedēļā viena no Nacionālās apvienības līderēm Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece kādā televīzijas intervijā, komentējot Evikas Siliņas (JV) vadītās valdības darbu 2025. gada budžeta sagatavošanā, izteicās, ka šajā ziņā «valdība  rīcības komismā  pārspēj pati sevi».

Aptiekas prognozē riskus

- 5.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Mazās aptiekas: jaunais zāļu uzcenojuma modelis nozarē izraisīs vispārēju haosu – lauku aptiekas tiks slēgtas un būtiski samazināsies zāļu pieejamība reģionos.

Vai esam atbildīgi dabas vērtību sargātāji?

- 3.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti.

Lielā diena lesbietēm, gejiem un…sabiedrībai (?)

- 2.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Pēc Jāņiem un Pēteriem, kad īsākajās naktīs  puiši   tradicionāli nolūko līgavas, kuras  atsaucīgi piekrīt paparžu ziedu meklējumiem, var uzskatīt, ka šovasar Latvijā Lielā diena ir atnākusi arī tiem mīlēt un kopā dzīvot gribošajiem, kuri par  partneriem  izraugās viena dzimuma cilvēkus.

Kā sametinās, tā brauksi!

- 2.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Kamēr Briselē kungi un dāmas zaļās brillēs prāto, ar kuru gadu aizliegt Eiropas Savienībā pārdot automobiļus ar benzīna un dīzeļa motoriem, tikmēr mums Latvijā lielai daļai palietotu spēkratu īpašnieku pavisam citas problēmas. 

Mācīties, nevis atgriezties skolas solā

- 28.Jūnijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijā ir vairāk nekā 369 tūkstoši labklājības politikas statistikā «neredzamu» cilvēku* – viņi pastāvīgi cīnās par izdzīvošanu, taču, atšķirībā no bezdarbniekiem, formāli «nekvalificējas» sociālā atbalsta saņemšanai.