«Gan jau tāpat strādās...»

- 5.Decembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kocēnu Kultūras nama jauktais koris «Imera» pavisam nesen atgriezies no Portugāles, kur piedalījās Starptautiskajā koru konkursā «Lisbon sings!». Par to, kā mūsējiem tur gājis, ko dzirdējuši un redzējuši, arī par atgriešanos ikdienā «Liesma» sarunājās ar kordiriģentu IMANTU TOČU.

Uzdrošināties paņemt rokā otu...

- 5.Decembris, 2023
PROJEKTS
Laikrakstā

Jau pavisam agrā bērnībā vecāki mazulim rokā dod zīmuli, aicinot kaut ko uzzīmēt. Un sākas jauns, aizraujošs piedzīvojums! Ar laiku no švīkām jau parādās kas atpazīstams, un, ja zīmēšanu neizkonkurē citas nodarbes, šis piedzīvojums ja ne turpinās, tad kaut kur zemapziņā vēlēšanās iemācīties zīmēt klusībā gruzd, līdz izlaužas ar apņēmīgu: «Gribu zīmēt!»

Divi jauni ieraksti rekordu grāmatā

- 5.Decembris, 2023
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā ceturtdienā, noslēdzoties novembrim,  Valmieras Sporta skolas audzēkņi un pieaicinātie vieglatlēti sacentās Valmieras Sporta skolas slēgtajās pārbaudes sacensībās vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupās.

Labāk uzdziedāsim!

- 5.Decembris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Kamēr nav zināmi tavi politiskie, reliģiskie un jebkuri citi uzskati un kamēr tos neesi demonstrējis apģērbā vai tie nav rakstīti uz pieres, tikmēr vari atrasties jebkurā svešu cilvēku kompānijā.

Man patīk, kad lietas notiek jēgpilni

- 1.Decembris, 2023
Viesis
Laikrakstā

Pirmais, ko pamanīju, bija viņas dzīvesprieks un mūsu mentalitātē reti sastopamā atvērtība. Muzicējot izstādes atklāšanā, viņa magnētiski piesaistīja skatienus, un pēc brīža jau visā telpā griezās viņas iekustināts enerģijas virpulis – cilvēki atraisījās ne tikai dziesmām, bet arī paši piedalījās skaņu un ritma radīšanā. Viņa, BAIBA VANAGA, ir mūzikas terapeite, kurai Valmierā ir pašai sava Skaņu istaba.