Sāpe, kas neizsāp

- 11.Jūnijs, 2021
Viesis
Laikrakstā

TAIGA SPROĢE (meitas uzvārdā Zvirbule) tolaik, 1941. gadā, bija vēl pavisam jauna meitene, kad tika izvesta no Valmieras, Loku ielas. Izsūtīta tika visa ģimene – viņa, mamma un dažus mēnešus vecais brālītis kopā, tēvs atsevišķi.

Pateicīgi par ziedojumiem

- 11.Jūnijs, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Biedrība «Latvijas Sarkanais Krusts» (turpmāk – LSK) ir viena no lielākajām biedru un brīvprātīgo organizācijām Latvijā, kas jau kopš tās dibināšanas – 1918. gada 20. novembrī – sniedz palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem. 

No viena maza sīpoliņa

- 11.Jūnijs, 2021
Mājā un sētā
Laikrakstā

«Ziemeļvidzemes daba, miers un harmonija kopš seniem laikiem ir apvijuši Oleru apkārtni. Jau kopš 1588. gada dokumentos parādās Oleru muižas vārds. Pašreizējais Oleru muižas ansamblis celts 18. gadsimta 80. – 90. gados agrīnā klasicisma stilā. Ēkas novietotas ap parādes pagalmu. Centrā – muižas kungu māja, kuras apaļā zāle ved uz ainavu dārzu,» – teikts vienā no tūrisma ceļvežiem.

Atkal Burtnieks – nu jau Valmieras novadā

- 11.Jūnijs, 2021
Vīru lietas
Laikrakstā

Šoreiz Vīru lietās ciemos makšķernieks JĀNIS BRAMBATS. Ar savām pārdomām par tēmu, kas bija karsta visus lielā (jo pirms tam pāris gadus bija arī mazais) Burtnieku novada pastāvēšanas gadus un gan jau neatdzisīs arī tagad, kad Burtnieku ezers nonācis lielā Valmieras novada apsaimniekošanā. 

Guntis Vīksna 

Grafikas izstāde «Bērnība»

- 11.Jūnijs, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Būs apskatāma no 14. jūnija līdz 8. augustam Valmieras integrētajā bibliotēkā. Tajā varēsim redzēt ikšķilietes, mākslinieces un grafiķes Lāsmas Pujātes ilustrācijas no Marta Pujāta dzejoļu krājuma bērniem «Ej nu ej» cikla «Sapņu pilis» un «Transformācija». Liesma sazinājās ar mākslinieci telefonsarunā.

Ņinai Leimanei – 100

- 11.Jūnijs, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

8. jūnijā Valmieras drāmas teātris atzīmēja nozīmīgu jubileju leģendārajai aktrisei ŅINAI LEIMANEI (1921-1999) – harizmātiskajai personībai un talantīgajai māksliniecei šogad apritēja 100.

Tokijā startēs Babris un Pētersone

- 11.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padome otrdien apstiprināja Latvijas BMX sportistu sastāvu dalībai Tokijas Olimpiskajās spēlēs. Vīriešu elites sacensībās mūsu valsts godu aizstāvēs Helvijs Babris, bet sieviešu elitē starp 24 dalībniecēm būs Vineta Pētersone.

"Rubenes" vīri – pusfinālā!

- 11.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijas otro spēli  starp FBK Valmiera un Kocēnu Rubeni pagājušajā sestdienā savā laukumā lieliski sāka kocēnieši, kuriem vajadzēja tikai 15 minūtes, lai iegūtu šķietami drošu vadību ar 3:0. Pa bumbiņai viesu vārtos raidīja Reinis Mirkšs, Jēkabs Keišs un Juris Zilberts.