Darbu daru ne jau naudas dēļ

- 29.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

IEVA UPĪTE, meitene ar tik skaistu, latvisku vārdu un uzvārdu, ir slaida, trausla četrdesmitgadniece, kura īsti latviskā neatlaidībā un ar šķietami neizsīkstošu enerģiju frizieres darbā pavadījusi 20 gadus.

Valmieras Rotari kluba aktivitātes

- 29.Jūnijs, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Šovasar jau notikusi ikgadējā sardzes maiņa Valmieras Rotari klubā – Ediju Pētersonu kluba prezidenta amatā nomainījis Guntars Štrombergs. Vēl pirms šī svinīgā notikuma, kas šoreiz notika teju pašā Valmieras centrā – restorānā Akustika, par aizvadīto Valmieras rotariešu sezonu Liesmai pastāstīja EDIJS PĒTERSONS. 

Gaiziņš vai Munameģis...?

- 29.Jūnijs, 2022
Valmierietis
Laikrakstā

«Kas ātrāks: zirgs vai mašiņa?» filmā «Cilvēka bērns» Boņuks jautā cienīgtēvam. Savukārt es vaicāju Googlei: «Kas augstāks: Gaiziņš vai Munameģis?» Klusībā ceru, ka Gaiziņš, ka vismaz šai ziņā apsteigsim igauņus. Tomēr nē — nieka nepilni 6 metri nodrošina Munameģa pārākumu.

Vēlēšanas jaunā realitātē

- 29.Jūnijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām atlikuši vairs tikai nu jau trīs mēneši, un politiskās partijas ir sākušas sava veida finiša spurtu. Viena no šo vēlēšanu būtiskām īpatnībām tikmēr ir, ka tās risinās vēlētājiem iepriekš nepiedzīvotā ģeopolitiskajā situācijā.