Ar sapni par pārtikušiem laukiem

- 2.Februāris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) šogad 1. februārī atzīmē savas darbības 30. gadadienu! Šo gadu laikā aizvien nemainīga bijusi mūsu vēlme palīdzēt lauksaimniekiem un citu nozaru lauku uzņēmējiem kļūt  zinošākiem, varošākiem un veiksmīgākiem.

Tālajā 1991. gadā, līdz ar Latvijas neatkarības atgūšanu un barikāžu pēdējām dienām, tika pieņemts ļoti tālejošs un stratēģiski svarīgs lēmums par LLKC dibināšanu Latvijas lauku saimnieku atbalstam. Pavēli par LLKC dibināšanu parakstīja toreizējais lauksaimniecības ministrs Dainis Ģēģers, bet par pirmo tā vadītāju tika iecelts Ojārs Kligins, kurš dienesta veidošanu iesāka ar biroju piecu cilvēku sastāvā. 

Man ir milzīgs prieks un gandarījums, ka varu strādāt tādā komandā, kāda ir LLKC. Mūsu stiprā puse, ko pastāvīgi cenšos uzturēt dzīvu, ir spēja mācīties. Ikreiz, kad mūsu zināšanas palīdz dažādiem nozares praktiķiem, mēs varam teikt, ka mēs zinām, ka zinām. To novērtē arī saimnieki, jo ar mums kopā  šo gadu laikā izaugušas jau vismaz trīs paaudzes. Viņi īsteno mērķi par moderniem, spēcīgiem un apdzīvotiem laukiem.

VĒRIENĪGI! Tieši tā 2019. gadā visos valsts reģionos tika realizēts LLKC projekts «Novada garša». Šajā foto LLKC komanda «Novada garšas» Vidzemes svētku organizētāji Valmierā. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru