Astotā uzvara pēc kārtas

13.Maijs, 2022

Optibet virslīgas 12. kārtas spēlē Valmiera FC komanda savās mājās ar rezultātu 1:0 pārspēja BFC Daugavpils komandu. Vienīgos vārtus mačā guva komandas kapteinis Raimonds Krollis.

Spēle iesākās ar Valmiera FC momentālu uzbrukumu, kad, nekavējoties ne mirkli, pretinieku soda laukumā ielauzās Kamilo Mena, centās atdot ātru piespēli Krollim, kurš devās uz vārtiem, tomēr piespēle bija neprecīza. Jau minūti vēlāk valmierieši īsu brīdi varēja gavilēt, jo šoreiz Krollis vārtsargu pārspēja, bet vārtu guvums netika skaitīts aizmugures stāvokļa dēļ.

Turpinājumā jau uz priekšu retā pretuzbrukumā devās BFC Daugavpils futbolisti, kas lika spēlē iesaistīties vārtsargam Vjačeslavam Kudrjavcevam. Spēles 21. minūtē tika gūti pirmie un vienīgie vārti spēlē – Krollis laukuma vidū atrada Kamilo Menu, kurš ar piespēli nogrieza divu pretinieku spēlētāju iespējas, kapteinis soda laukumā, cenšoties piespēlēt Džibrilam Gejam, nedaudz kļūdījās, tomēr bumba nokrita tieši uz kājas, kas ļāva gūt svarīgus vārtus.

Valmiera FC informācija

VALMIERA FC KAPTEINIS RAIMONDS KROLLIS Optibet virslīgas futbola čempionāta snaiperu sarakstā ar 7 trāpījumiem vārtu četrstūrī izvirzījies 2. vietā aiz Andreja Iliča (RFS), kura kontā 9 vārti, bet trešais ar 6 goliem ir vēl viens valmierietis – Karmilo Mena.