Anastasija Lūkina

Tu tikai dziedi!

18.Oktobris, 2017
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ir 8. oktobris, un klāt kāda jubileja! Šķiet, pavisam nesen bija 10 un nu jau — 15 gadi Burtnieku novada jauktajam senioru ansamblim Dziesmotā senatne.

Mūsu dziesmotais gads

30.Decembris, 2016
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Decembrī Burtnieku novada Valmieras pagasta kultūras namu pieskandināja senioru vokālie ansambļi.  Uz Ziemassvētkus ieskaņas koncertu pagasta kolektīvs «Dziesmotā senatne» bija saaicinājis ilggadējos draugus: senioru kvartetu no Veclaicenes, Allažu kultūras centra sieviešu vokālo ansambli «Liepavoti», vīru vokālos ansambļus — «Sirmie ozoli» no Limbažiem un «Neprāts» no Priekuļiem. Piedalījās arī Jāņa Timmermaņa kolektīvs «Dedzieda» un Burtnieku novada cienījamās seniores «Mežābele».

Sadziedāsies Baltijas valstu seniori

23.Septembris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

1989. gada 23. augustā vismaz divi miljoni cilvēku no trim Baltijas valstīm — Lietuvas, Latvijas un Igaunijas — sadevās rokās, izveidodami dzīvu ķēdi vairāk nekā 600 km garumā. Baltijas ceļš, savienojot Viļņu, Rīgu un Tallinu, kļuva par vēsturisku simbolu, kas apliecināja, ka trīs mazas valstis spēj radīt garīgo vienotību.

Dziesmoti gadi

30.Oktobris, 2012
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Desmit dziesmoti gadi — daudz vai maz? Jau vienkārši būt šo laika sprīdi pasaulē ir brīnišķīgi, bet būt ar dziesmu svētkos un ikdienā, palīdzēt aizmirst dzīves uzliktās rūpes, — tas ir dubultbrīnišķīgi.