Anita Zušmane

Aicina uz Valmieras Mūzikas skolas mūziķu koncertu – masku balli

23.Novembris, 2012
Kultūra un izklaide
Portālā

Pirmdien, 26.novembrī pl.18:00 džeza klubā un restorānā „Parks” notiks Valmieras Mūzikas skolas jauno mūziķu koncerts- masku balle. Koncertā piedalīsies Elīnas Berklāvas, Elitas Ezermales,  Aigijas Kalniņas,  Ineses Reinfeldes, Ritmas Pētersones, Aivas Tauriņas-Šariņas, Vladimira Šuvarikova un Aivara Cepīša audzēkņiem.

Valmieriešiem iespējams saņemt mājas aprūpi

22.Novembris, 2012
Veselība un labklājība
Portālā

Valmieras pilsētas pansionātā „Valmiera” jau 12 gadus tiek piedāvāta mājas aprūpe Valmierā dzīvojošiem pensionāriem un invalīdiem, kuriem ģimenes ārsts izsniedzis izziņu par šādu nepieciešamību veselības stāvokļa dēļ. Gadījumos, kad cilvēks nespēj par sevi parūpēties vai veselības stāvoklis neatļauj fizisku piepūli, pieredzējuši mājas aprūpētāji palīdzēs ikdienas darbos, piemēram, sakopjot dzīvokli vai māju, ienesot malku, nomazgājot logus, pagatavojot ēst vai palīdzot sagādāt pārtiku no veikala. Tāpat darbinieki palīdzēs parūpēties par cilvēka higiēnu, atnest no ģimenes ārsta medikamentu receptes, kā arī tos iegādāties un atnest no aptiekas, u.tml., lietas.

Valmierā atklās tīrības telpu „Mazgāmuti”

16.Novembris, 2012
Veselība un labklājība
Portālā

Otrdien, 20.novembrī pl.15:00 biedrības „Kristīgais žēlsirdības centrs” telpās Stacijas ielā 26, Valmierā notiks tīrības telpas „Mazgāmuti” svinīga atklāšana, kurā piedalīsies arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis. Projekta ietvaros izbūvēta atsevišķa telpa, kurā centra apmeklētājiem, kuri dzīvo mājokļos bez ērtībām, būs iespējams ieiet dušā, izžāvēt matus un izmazgāt līdzpaņemto veļu.

Aicina uz izzinošu lekciju par ārstniecības augiem

12.Novembris, 2012
Dzīvesstils
Portālā

Otrdien, 20.novembrī no plkst.12:00-13:00 Valmieras muzeja Pilskalna ielas namā notiks kārtējā ārstniecības augu zinātājas un audzētājas Zeltītes Kavieres lekcija „ar zāļu tēju pusdienās”. Lekcijas tēma – „Rutki, mārrutki un citas saknes”.

Valmieras pilsētas pašvaldība nominēta efektīvas pārvaldības gada balvai

9.Novembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Piektdien, 9.novembrī konferences „Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai un partnerībai” Rīgā, Radisson Blue Hotel Latvija tiks pasniegta balva nominācijā par efektīvāko pašvaldību, starp kurām izvirzīta arī Valmieras pilsētas pašvaldība. Nominācijai izvirzītas arī Jēkabpils pilsētas dome un Rīgas pilsētas pašvaldības policija. Konkursu, kas šogad notiek jau sesto reizi, organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju, Valsts kanceleju un Latvijas Pašvaldību savienību.

Aicina ziedot glābējsilītes izveidei Valmierā

8.Novembris, 2012
Veselība un labklājība
Portālā

2007.gadā visā Latvijā aizsākās projekts „Baby box – vieta bērna dzīvībai” un jau 2009. gadā Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā tika uzstādīta pirmā glābējsilīte, kas sniedz iespēju vecākiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevēlas paturēt savu bērniņu, to nodot drošās rokās, iespējams, tādējādi glābjot mazuļa dzīvību.

Valmierā rudens lapu bezmaksas savākšanas akcija pagarināta līdz 17. novembrim

8.Novembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvalde atgādina, ka rudens lapu bezmaksas savākšanas akcija pagarināta līdz 17. novembrim. Iedzīvotāji tiek aicināti izmantot labvēlīgos laikapstākļus rudens lapu un zaļo atkritumu savākšanai un tos nogādāt uz SIA ZAAO EKO laukumiem Beātes ielā 47 un Dzelzceļa ielā 65, kur tos pieņems bez maksas.

Valmierā Zelta kāzu jubileju svinīgi atzīmēs 12 pāri

1.Novembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Ceturtdien, 1.novembrī noslēgusies iedzīvotāju pieteikšanās Zelta kāzu jubilejas svinīgai atzīmēšanai Valmieras Dzimtsarakstu nodaļā. Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Rita Viļumsone stāsta, ka pasākumam pieteikušies 12 pāri, kuri 2012.gadā laulībā būs nodzīvojuši jau 50 gadus.

Valmierā veidos pilsētas pašvaldības policiju

30.Oktobris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Ceturtdien, 25.oktobrī Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāti atbalstīja Valmieras pilsētas pašvaldības policijas izveidi. Paredzams, ka Valmieras pilsētas pašvaldības policija darbu uzsāks ar 2013.gada 1.janvāri. Lēmums paredz Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka amata izveidi, kuram pretendenti varēs pieteikties atklāta konkursa kārtībā, savukārt darbinieki, kuri nodrošinās kārtību pilsētā, tiks piesaistīti no Valsts policijas darbinieku vidus.

Senioriem Valmierā mācīs radošumu fiziskajās aktivitātēs

18.Oktobris, 2012
Sports
Portālā

Pirmdien, 22. oktobrī plkst. 13:30 Valmieras pilsētas Kultūras centra telpās notiks LR Veselības ministrijas un Rīgas vingrošanas kluba „DCH studija” organizēta trīs stundu ilga bezmaksas nodarbība, kuras laikā seniori uzzinās un praktiski izmēģinās, kā veselības saglabāšanai tik nepieciešamās fiziskās aktivitātes padarīt radošas un kā ietaupīt laiku, vingrojumus integrējot ikdienas nodarbēs.

Veselības ministre Ingrīda Circene piedalīsies veselības veicināšanas projekta „Kā Ruksis un Duksis satikās!” noslēguma pasākumā

16.Oktobris, 2012
Veselība un labklājība
Portālā

Trešdien, 24.oktobrī plkst. 10:00 Valmieras Viestura vidusskolā notiks noslēguma pasākums ar Veselības ministrijas finansiālu atbalstu tapušajam veselības veicināšanas projektam „Kā Ruksis un Duksis satikās!”, kura ietvaros bērni ar interaktīvas un izglītojošas izrādes palīdzību tiek informēti par traumatismu provocējošām situācijām ikdienā. Pasākumā piedalīsies arī Veselības ministre Ingrīda Circene un projekta idejas iniciatore - Valmieras pilsētas pašvaldības veselības veicināšanas speciāliste un ģimenes ārste Guna Poikāne.

Tilts pār Gauju Valmierā transportlīdzekļu kustībai tiks atvērts 18.oktobrī pl. 4:30

11.Oktobris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Ceturtdien,11.oktobrī tika sasaukta ārkārtas sapulce par tilta pār Gauju rekonstrukcijas gaitu, kurā piedalījās būvnieki, būvuzraugi un Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvji. Rūpīgi izvērtējot situāciju, tika pieņemts lēmums, ka tilts pār Gauju transportlīdzekļu satiksmei tiks atvērts ceturtdien, 18.oktobrī pl.4:30 no rīta. Arī pēc jaunā tilta atvēršanas gājējiem upe joprojām būs jāšķērso pa pagaidu tiltu. SIA VTU-Valmiera apstiprina, ka sabiedriskais transports līdz 18.oktobrim kursēs saskaņā ar pagaidu grafiku, izmantojot pilsētas apvedceļus, savukārt no 18.oktobra pl.4:30 kustība tiks atjaunota līdzšinējā kārtībā, kāda tā bija pirms tilta slēgšanas.

Valmierā turpinās bezmaksas rudens lapu vākšanas akcija

10.Oktobris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Līdz 1.novembrim Valmierā norisinās ikgadējā rudens lapu savākšanas akcija. Tās laikā valmierieši aicināti lapas un zaļos atkritumus nogādāt uz SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas” (ZAAO) EKO laukumiem Dzelzceļa ielā 5, kā arī Beātes ielā 47, kur tos ar Valmieras pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu pieņems bez maksas. Lai atvieglotu lapu izkraušanu, iedzīvotāji aicināti zaļos atkritumus uz EKO laukumiem nogādāt maisos.