Anitra Rause

"Universum" orķestra koncertbrauciens uz Igauniju

19.Aprīlis, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ceturtais aprīlis Universum mūzikas un mākslas vidusskolas orķestra dalībniekiem bija īpaši priecīga diena, jo pienācis gaidītais koncertbrauciens uz kaimiņu zemi Igauniju. Galamērķis – Tartu tuvumā esošās pilsētiņas Nõo nelielā Mūzikas skola, kurā arī ir orķestris.

III Starptautiskie mūzikas un mākslas svētki

12.Aprīlis, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Universum mūzikas un mākslas vidusskola šajā pavasarī – 27. aprīlī – atkal aicina kopīgi svinēt nu jau III Svētkus mūzikai un mākslai. Priecājamies, ja uz svētkiem atbrauc viesi arī no citām zemēm, tāpēc saucam tos par starptautiskiem.

Atskats uz mācību gada izskaņas muzikālajiem notikumiem

6.Jūlijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Universum mūzikas un mākslas vidusskolā šis mācību gads aizritējis pavisam ātri, visi audzēkņi saņēmuši liecības ar vērtējumu par mācību gadā paveikto. Visa gada garumā audzēkņi piedalījušies koncertos, lielākos un mazākos konkursos, kā arī II Starptautiskajos mūzikas un mākslas svētkos pašu skolā.

Pavasaris mūzikas skaņās

25.Maijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Saulainā maija pēcpusdienā Universum mūzikas un mākslas vidusskolas Lielajā zālē izskanēja Universum mūzikas skolas orķestra, ansambļu un solistu koncerts. 

Svētki mūzikai

21.Janvāris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Janvāra vidū Valmieras Kultūras centrā un Sv. Sīmaņa baznīcā izskanēja Valmieras Mūzikas skolas organizētais Ziemas mūzikas festivāls. Pateicoties skolas direktores Ineses Sudrabas uzaicinājumam, šogad festivāla divos koncertos bija iespēja piedalīties arī Universum mūzikas un mākslas vidusskolas audzēkņiem un skolotājiem.