Apmaksāta publikācija

Škoda ir atpakaļ Valmierā!

4.Oktobris, 2018
Dzīvesstils
Laikrakstā

Vēsturiski čehu ražotāja Škoda automobiļu klāsts kopā ar solīdu remonta servisu Valmierā ir bijis kopš 2005. gada, kad ar škodām darbojās Ripo autocentrs Dārza ielā. Pēc tam, kad tika uzbūvēts jaunais autocentrs Rīgas ielā 86a, Škoda automobiļi – gan salons, gan remonta zona – jau nonāca krietni vien plašākās telpās. Tā viss turpinājās līdz 2013. gadam, kad toreizējais Škoda importieris Latvijā Karlo Motors ar valmieriešiem, tāpat kā ar visiem citiem saviem partneriem, pārtrauca sadarbību, paliekot kā monopols tikai Rīgā un nonākot konfliktā ar Škoda ražotāju.

Ātrie kredīti - droša un pārdomāta izvēle

9.Oktobris, 2015
Laikrakstā

Viena no cilvēka pamatvajadzībām ir komforts; mēs dzīvojam un strādājam ar mērķi paaugstināt tā līmeni. Var gadīties, ka esam netīšām pārtērējušies vai kādas citas nepieciešamības vadīti aizņemamies naudu no sev tuvajiem cilvēkiem vai kolēģiem, bet nereti gadās situācijas, kad to nav iespējams darīt. Lai izvairītos no šādām situācijām, ir jāmeklē drošs un pārdomāts risinājums.

Ātrie kredīti līdz algas dienai

9.Oktobris, 2015
Laikrakstā

Praktiski katrā ģimenē ļoti svarīga ir budžeta plānošana, taču ne visiem izdodas iztikt ar ienākumiem no vienas algas dienai līdz nākamajai. Tas tāpēc, ka ļoti bieži rodas neplānoti izdevumi. Pie tiem pieskaitāmi izdevumi veselības pasliktināšanās gadījumos, komunālo maksājumu palielināšanās, automašīnas vai sadzīves tehnikas remonts. Šie iemesli daudziem ir pamats nopietnam satraukumam, jo, kā, īsā laikā tiek pie papildus naudiņas, kur doties aizņemties, ja līdz algas dienai vēl ir tālu? Bez šaubām, budžeta iztrūkumam ir nepieciešams risinājums.