Dārta Rasa Ozola

ViA jaunais Padomnieku konvents

22.Novembris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Vidzemes Augstskolā (ViA) otrdien, 12. novembrī, norisinājās jaunā sastāva ViA Padomnieku konventa pirmā sanāksme, pulcējot augstskolas un 18 dažādu uzņēmumu, organizāciju un valsts iestāžu pārstāvjus.  

Vidzemes Augstskolā aizvadīta 6. Starptautiskā nedēļa

15.Novembris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Vidzemes Augstskolā (ViA) aizvadīta 6. Starptautiskā nedēļa, kurā lekcijas un radošās darbnīcas vadīja viesdocētāji un pētnieki no Indijas, Albānijas, Ēģiptes, Ukrainas, Lietuvas un Igaunijas, tostarp notika projekta «Simulāciju spēles stratēģiskajā komunikācijā» (SimGames) aktivitātes.

ViA aicina piedalīties Eiropas Zinātnieku nakts pasākumos

27.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šodien, 27. septembrī, Valmierā norisināsies Eiropas Zinātnieku nakts, un Vidzemes Augstskola (ViA) aicina no pl. 18 līdz 21 apmeklēt mākslas telpu Live Art Linarda Laicena ielā 2a, kur interesentiem būs iespēja izzināt šī brīža aktualitātes pētniecībā un kā šo pētījumu rezultāti ietekmēs mūsu ikdienu turpmākajos gados.

Žetonvakarā — tradicionālā divpadsmito izrāde

19.Februāris, 2015
Izglītība
Laikrakstā

Aizvadītajā sestdienā Valmieras Viestura vidusskolā notika Žetonu vakars, kas ir kā pārskata punkts, no kura var redzēt gan grūto ceļu, kas vēl priekšā, gan «finišu» — izlaidumu, pēc kura sasniegšanas mūs gaida gandarījuma un lepnuma balva.