eLiesma

GE Money Bank slēgs Valmieras filiāli

9.Janvāris, 2013
Ekonomika
Portālā

Plašākas filiāļu tīkla restrukturizācijas ietvaros, GE Money Bank ir pieņēmusi lēmumu slēgt filiāli Valmierā, Rīgas ielā 32 - filiāles pēdējā darba diena būs šā gada 7.marts. Šāds lēmums pieņemts, lai pielāgotu bankas izmaksas pašreizējai biznesa aktivitātei un apjomam Latvijā, informē GE Money Bank Latvia komunikāciju projektu vadītājs Jānis Beseris.

Neatklāj pārkāpumus piena kooperatīvu "Trikāta KS" un "Dzēse" sadarbībā

3.Janvāris, 2013
Ekonomika
Portālā

Konkurences padome (KP) pieņēmusi lēmumu izbeigt lietu pret LPPKS „Trikāta KS" un PKS „Dzēse", jo uzņēmumu vienošanās par cenām atbilst Konkurences likumā noteiktajam izņēmumam no aizlieguma – ieguvumi ekonomiskajai attīstībai no šādas vienošanās pārsniedz tās radītos ierobežojumus konkurencei, "eLiesma" uzzināja Konkurences padomē.

Rīt Valmierā notiks diskusija par Eiro ieviešana Latvijā

17.Oktobris, 2012
Politika
Portālā

Ceturtdien, 18.oktobrī notiks diskusija "Eiro ieviešana Latvijā? Ko tas mums nozīmē?", kurā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāts Kārlis Šadurskis, Valmieras domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja vadītājs Māris Graudiņš un laikraksta "Liesma" žurnālists Guntis Vīksna. Pasākums notiks Valmieras bibliotēkā plkst.17.00. Pirms publiskās debates plkst. 15.00 deputāts Šadurskis eiro ieviešanu apspriedīs ar Vidzemes augstskolas studentiem.

"Liesmas" pielikumu "Valmierietis" var iegādāties atsevišķi Valmieras tūrisma informācijas centrā

18.Aprīlis, 2012
Valmierietis
Laikrakstā

Mūsu Liesmas pielikumu sākām izdot kā velti pilsētas skaistajai 720. jubilejai, pirmais Valmierietis iznāca 2003. gada 30. aprīlī. Jūtam, ka lasītāji to iemīļojuši, tāpēc atradām iespēju, kā ar to varētu iepazīties arī pilsētas viesi. Saņēmām atsaucību, un tagad Valmieras tūrisma informācijas centrā Valmierieti var iegādāties atsevišķi.