eLiesma

GE Money Bank slēgs Valmieras filiāli

9.Janvāris, 2013
Ekonomika
Portālā

Plašākas filiāļu tīkla restrukturizācijas ietvaros, GE Money Bank ir pieņēmusi lēmumu slēgt filiāli Valmierā, Rīgas ielā 32 - filiāles pēdējā darba diena būs šā gada 7.marts. Šāds lēmums pieņemts, lai pielāgotu bankas izmaksas pašreizējai biznesa aktivitātei un apjomam Latvijā, informē GE Money Bank Latvia komunikāciju projektu vadītājs Jānis Beseris.

Neatklāj pārkāpumus piena kooperatīvu "Trikāta KS" un "Dzēse" sadarbībā

3.Janvāris, 2013
Ekonomika
Portālā

Konkurences padome (KP) pieņēmusi lēmumu izbeigt lietu pret LPPKS „Trikāta KS" un PKS „Dzēse", jo uzņēmumu vienošanās par cenām atbilst Konkurences likumā noteiktajam izņēmumam no aizlieguma – ieguvumi ekonomiskajai attīstībai no šādas vienošanās pārsniedz tās radītos ierobežojumus konkurencei, "eLiesma" uzzināja Konkurences padomē.

Ļoti iespējams, ka Vidzemes partija startēs vēlēšanās arī Valmierā un Rīgā

10.Decembris, 2012
Politika
Portālā

Sestdien, 8.decembrī Valkā notika Vidzemes partijas otrais kongress. Tajā vadības ziņojumus sniedza valdes priekšsēdētājs Guntis Gladkins un priekšsēdētāja vietnieks Vents Armands Krauklis. Ziņojumos un debatēs tika analizēta situācija Vidzemē (situācija pasliktinās, dažos rādītājos tā ir bēdīgāka nekā Latgalē),norādīti ceļi kā to uzlabot, spriests ko un kā piedāvāt iedzīvotājiem pašvaldību vēlēšanās.

Rīt Valmierā notiks diskusija par Eiro ieviešana Latvijā

17.Oktobris, 2012
Politika
Portālā

Ceturtdien, 18.oktobrī notiks diskusija "Eiro ieviešana Latvijā? Ko tas mums nozīmē?", kurā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāts Kārlis Šadurskis, Valmieras domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja vadītājs Māris Graudiņš un laikraksta "Liesma" žurnālists Guntis Vīksna. Pasākums notiks Valmieras bibliotēkā plkst.17.00. Pirms publiskās debates plkst. 15.00 deputāts Šadurskis eiro ieviešanu apspriedīs ar Vidzemes augstskolas studentiem.

Valmieras motosezonas atklāšana 2012 (Galerija)

6.Maijs, 2012
Dzīvesstils
Portālā

Svētdien, 6.maijā pie Valmieras Kultūras centra notika pasākums „Valmieras motosezonas atklāšana 2012”, kam sekoja mototehnikas parāde pilsētā. Pasākumu rīkoja "Retro Jawa" klubs ar Valmieras pilsētas pašvaldības un "Project 11" atbalstu.

ZAAO uzsāks darbu Balvu novadā

2.Maijs, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

26.aprīlī parakstīts līgums starp SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO) un Balvu novada pašvaldību par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu novada pagastu teritorijā. Līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu noslēgts uz pieciem gadiem – līdz 2017.gadam. Paredzēts, ka ZAAO darbu Balvu novadā uzsāks ar 2012.gada 1.jūniju.

Sāks ceļu bedrīšu remontu

2.Maijs, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Tuvākajā laikā tiks uzsākti valsts autoceļu melno segumu defektu masveida remontdarbi jeb tā saucamais „bedrīšu remonts”. Kopumā šos darbus vienlaicīgi veiks līdz pat 100 remontbrigādēm visā Latvijas valsts ceļu tīklā, līdz ar to ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informē Latvijas valsts ceļu Satiksmes informācijas centrs.

Aizdegas dzīvojamā māja Valmierā, Mazajā Loku ielā

23.Aprīlis, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 14.aprīļa plkst. 6:30 līdz 16.aprīļa plkst. 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 143 izsaukumus. Kopumā valstī dzēsti 100 ugunsgrēki, no tiem 59 kūlas ugunsgrēki, veikti 26 glābšanas darbi, bija arī 17 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietis viens cilvēks, informē VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Viktorija Šembele.

Izvērtēšana par gadījumu SAC "Rūja" beigsies nākamnedēļ

20.Aprīlis, 2012
Veselība un labklājība
Portālā

Labklājības ministrijas (LM) speciālisti trešdien, 18.aprīlī, uzsāka pārbaudi par notikušo gadījumu Valsts sociālās aprūpes centrā (SAC) „Rūja”. Plānots, ka tā noslēgsies trešdien, 25.aprīlī. Vienlaikus LM nosūtījusi vēstuli Veselības inspekcijai ar lūgumu izvērtēt minēto gadījumu, informē LM Komunikācijas nodaļas vadītāja Marika Kupče.

"Liesmas" pielikumu "Valmierietis" var iegādāties atsevišķi Valmieras tūrisma informācijas centrā

18.Aprīlis, 2012
Valmierietis
Laikrakstā

Mūsu Liesmas pielikumu sākām izdot kā velti pilsētas skaistajai 720. jubilejai, pirmais Valmierietis iznāca 2003. gada 30. aprīlī. Jūtam, ka lasītāji to iemīļojuši, tāpēc atradām iespēju, kā ar to varētu iepazīties arī pilsētas viesi. Saņēmām atsaucību, un tagad Valmieras tūrisma informācijas centrā Valmierieti var iegādāties atsevišķi.

Darba dienu 30.aprīlī pārcels uz 28.aprīli

12.Aprīlis, 2012
Ekonomika
Portālā

Saskaņā ar valdības pagājušajā gadā pieņemto lēmumu, šogad no valsts budžeta finansējamās valsts pārvaldes iestādēs pirmdienu, 30.aprīli, pārcels uz sestdienu, 28.aprīli, atgādina Labklājības ministrija (LM).